Заголовок сторінки

Підвищити ефективність командної роботи – саме з такою метою днями відбувся тренінг "Ефективна команда" у Чигиринському районі електричних мереж.

Учасниками тренінгу стали керівництво, а також інженерно-технічний персонал структурного підрозділу. Впродовж заходу в ігровій формі було висвітлено питання відмінностей між командою та групою, факторів, які роблять команду успішною. Крім того, були визначені корпоративні цінності колективу, проаналізовано командні ролі, які доводиться виконувати працівникам задля забезпечення ефективної роботи.

Не дивлячись на те, що даний тренінг був першим з такої серії і відрізнявся від попередніх великою кількістю надскладних командних завдань, працівники Чигиринського РЕМ дуже креативно і творчо підійшли до їх виконання та довели, що вони гідні носити звання справжньої команди.

- Особисто я раніше скептично ставився до подібних заходів, вважав їх недоречними у нашій специфічній роботі. Але, взявши участь у сьогоднішньому тренінгу, змушений змінити свою точку зору. Оскільки сьогодні ми мали чудову змогу подивитися одне на одного під іншим кутом зору, побачити плюси та мінуси нашої команди. Я гадаю, це сприятиме зростанню ефективності нашої спільної роботи в подальшому. І сподіваюся, що подібні тренінги проводитимуться і надалі, - прокоментував захід головний інженер Чигиринського РЕМ Віталій Зелений.
Закрыть