Заголовок сторінки

Днями у головному офісі Товариства відбулася виробнича нарада за участі директорів відокремлених структурних підрозділів на чолі з головою правління ПАТ «Черкасиобленерго».
Головною темою заходу стала ефективність роботи підрозділів та шляхи підвищення якості послуг, що надаються споживачам. Також, керівників відокремлених структурних підрозділів було поінформовано про теперішній стан справ у ПАТ «Черкасиобленерго», проаналізовано роботу кожного району електромереж та обговорено питання запуску реформованої моделі ринку електроенергії.

Головним завданням районів електромереж залишається убезпечення повітряних ліній електромереж від поривів внаслідок падіння дерев або гілля. Усі відокремлені структурні підрозділи ПАТ «Черкасиобленерго» продовжують регулярно проводити роботи з розчистки ліній електропередачі. Усіма підрозділами ведеться активна робота з впровадження договірних взаємовідносин з надавачами телекомунікаційних послуг, що використовують для розміщення телекомунікаційних мереж опори повітряних ліній електропередачі Товариства.

Також у роботі районів електромереж відмічені позитивні зрушення щодо мінімізації загальних обсягів втрат електричної енергії шляхом проведення заходів, спрямованих на оптимізацію технічної складової втрат та її комерційну складову.
Крім того, за результатами попереднього аналізу, проведеного фахівцями дирекції інформаційних технологій та зв’язку Товариства та інженерами з комп’ютерних систем районів електромереж, ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує програмно-технічне забезпечення РЕМів задля ефективного виконання обов’язків кожного працівника.

Голова правління підкреслив, що в цілому Товариство продовжує працювати стабільно. ПАТ «Азот», відповідно до умов мирових угод, своєчасно та в повному обсязі виконує свої зобов’язання та сплачує свою заборгованість перед Товариством. Дані кошти надходять в ДП «Енергоринок» у рахунок погашення боргу ПАТ «Черкасиобленерго» за період 2015-2016 років. Так, за шість місяців поточного року ПАТ «Черкасиобленерго» зменшило борг перед ДП «Енергоринок» майже на 320 мільйонів гривень.


Крім того, ретельно контролюється виконання умов договорів реструктуризації найбільших боржників комунальної сфери – КП «Водгео» та КП «Уманьводоканал», які за умовами даних договорів реструктуризації щомісяця сплачують близько 0,3 млн грн кожний. Також активно проводяться роботи щодо стягнення заборгованостей зі споживачів за спожиту електроенергію до 01 січня 2019 року. Усі кошти, сплачені за заборгованостями, також надходять на рахунок із спеціальним режимом використання та автоматично у повному обсязі перераховуються на рахунки ДП «Енергоринок», а це більше 10 млн грн щомісяця. 
На завершення, було обговорено питання запуску реформованої моделі нового ринку електричної енергії на виконання вимог ЗУ "Про ринок електричної енергії" від 13.04.2017 № 2019, впровадження якої відбулося з 1 липня 2019 року, та розглянуті основні особливості нового ринку електричної енергії і його відмінності від попередньої моделі, а також проведений аналіз стану готовності технічно-інформаційної бази в цілому та, зокрема, ПАТ "Черкасиобленерго".

Було висвітлено проблемні питання, обговорені ризики функціонування такої моделі ринку електроенергії і винайдено можливі шляхи вирішення даних питань та мінімізації ймовірних ризиків.

Закрыть