Заголовок сторінки

Вимкнули світло на тривалий час? Причиною тому може бути проведення планових робіт у мережах ПАТ «Черкасиобленерго», а саме: реконструкція мереж, капітальні ремонти, технічне обслуговування, у тому числі розчистка траси повітряних ліній електропередачі.

Ці заходи направлені на забезпечення надійної, безпечної, ефективної експлуатації системи розподілу, відповідності якості електропостачання встановленим вимогам.

Звертаємо увагу споживачів ПАТ «Черкасиобленерго»!

Дізнатися про планові відключення електричної енергії ви можете самостійно, зайшовши на офіційний сайт Товариства у розділ Споживачам/Планові та позапланові відключення.

На сторінці, що відкриється, вам необхідно:
- обрати потрібний район електричних мереж із запропонованого переліку та натиснути на його назву;
- обрати поточний місяць для завантаження файлу на комп’ютер, планшет або мобільний телефон, яким ви користуєтесь.

Сайт ПАТ «Черкасиобленерго» адаптивний для перегляду на всіх мобільних пристроях.

Тож, відкривши файл, ви дізнаєтеся, в які дні поточного місяця, на який час та де саме буде відключено електроенергію. Кожен запис супроводжується коротким описом ремонтних робіт, що планується виконати. Інформація оновлюється щодня, тож слідкуйте за нашим сайтом.

ПАТ «Черкасиобленерго» закликає споживачів ставитися з розумінням до проведення даних робіт. Адже, якщо не проводити технічні ремонтно-експлуатаційні роботи, будь-які несприятливі погодні умови, сильні пориви вітру, дощі, снігопади, тощо, призводитимуть до аварійних ситуацій, що, в свою чергу, підвищуватиме ризик аварійних відключень та нещасних випадків серед населення. Тому ПАТ «Черкасиобленерго» робить усе задля упередження аварійних ситуацій та убезпечення населення від небезпечних наслідків.

Також про причину відключення електричної енергії можна дізнатися, звернувшись за довідкою до кол-центру Товариства за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87 та (067) 690-48-48.

ПАТ «Черкасиобленего» дякує споживачам за терпіння, розуміння та співпрацю!

Закрыть