Заголовок сторінки

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг №1525 від 18.07.2019, яка опублікована на сайті регулятора, внесені зміни до постанови НКРЕКП від 14.03.208 р. №312.

Зазначаємо, що внесено зміни до типового договору споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії (далі – Договір) (Додаток 3 Правил роздрібного ринку електричної енергії), зокрема пункт 3.3 глави 3 та пункт 8.6 глави 8 викладено в новій редакції, абзац третій пункту 8.9 виключено.

Відповідні зміни внесені до публічного Договору та опубліковані на сайті ПАТ «Черкасиобленерго» у розділі «Договірні відносини».

Звертаємо Вашу увагу, що період прийому показів лічильника для побутового споживача змінено, а саме:

«Зчитані (зняті) та передані дані з засобів обліку електричної енергії протягом періоду, що починається за два робочі дні до кінця місяця та закінчується на третій робочий день наступного календарного місяця, вважаються даними на перше число (календарного місяця).

Зчитані (зняті) та передані дані з засобів комерційного обліку електроенергії в будь-який інший день календарного місяця є вихідними даними для визначення даних комерційного обліку на перше число розрахункового періоду (календарного місяця).»

Просимо взяти до уваги вищезазначені зміни та дотримуватись умов Договору.

Дякуємо за співпрацю!

Закрыть