Заголовок сторінки

Здолавши економічну кризу та наслідки нищівних негод, виплативши заборгованості з заробітної плати та захистивши працівників новим Колективним Договором, ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує оновлення електромереж, відповідного устаткування та, найголовніше, умови праці наших енергетиків.Тривалий занепад Товариства попередніх років відобразився у занедбаному стані приміщень районів електричних мереж, спецтехніки, обладнанні, зношених меблях, застарілій оргтехніці, відсутності ремонтних матеріалів та спецодягу.

Нині, крок за кроком, зусиллями всього колективу, вдається відновити та зберегти підприємство, яке вже більше пів століття забезпечує мешканців області електричною енергією.

«Енергетики варті найкращого, а працівники – головна цінність компанії!» – це основні принципи нашого Товариства. Тож, кожного дня вся команда ПАТ «Черкасиобленерго» працює над тим, щоб поліпшувати якість та надійність електропостачання та умови професіоналів, завдяки яким у кожній оселі є світло і комфорт.Завершивши ремонт приміщення Черкаського міського РЕМ, як і обіцяв голова правління Товариства, ремонтні роботи розпочали в Черкаському РЕМ – це відокремлений структурний підрозділ, працівники якого обслуговують Черкаський район. Тут працює півтори сотні фахівців, і з моменту початку експлуатації будівель суттєвих ремонтів старожили колективу не пам`ятають.Анатолій Добринін, водій-електромонтер бригади централізованого ремонту трансформаторних підстанцій:
- Я у РЕМі старожил, працюю тут з 1979 року. Нас таких вже мало залишилося. Але повноцінних ремонтів приміщень не пригадую. Як заїхали у новозбудовані будівлі, так воно і стоїть. Покращення справ ми побачили лише з приходом нового голови правління Олега Самчука. А реальне поліпшення розпочалося лише 2 місяці тому, коли у РЕМі з’явився новий директор – все почало рухатися та змінюватися. Сподіваюся, що все розпочате буде доведене до завершення. Але вже зараз працювати стало цікавіше і настрій до роботи відновився!Наталія Турчаненко, головний бухгалтер:
- Працюю у Черкаському РЕМ з 1992 року. У ці будівлі ми переїхали у 1998-му. Перед цим тут зробили косметичний ремонт. А з того часу лише раз трохи ремонтували, в основному, своїми силами. Щоправда, працівники ВП «Черкасиенергоремонт» нам у цьому допомагали. Але з того часу все вже занепало: шпалери відклеюються, плитка повідпадала, штукатурка сиплеться, подекуди грибок з’явився. Усі попередні директори приходили і обіцяли: все зробимо! Але, як бачите, мало що змінилося. Лише нині, бачимо – все починає робитися для людей. Правда, дуже хвилюємося: незабаром входимо в зиму – чи встигнуть завершити роботи? Загалом, ми люди скромні, роботящі, і суттєве покращення умов роботи свідчитиме про те, що ми для нашого керівництва важливі, а наша робота – цінується.Юрій Батурін, директор:
- З 21 червня, коли Голова правління представив мене новим керівником Черкаського РЕМ, перше завдання, що переді мною поставив – це зміна умов праці 70% персоналу. Особливо це стосується тих, хто працює тут, у Черкасах. Найбільш ганебні умови у комерційної служби. Зимою зі стін дме, стеля осипається… Завдяки Голові правління, після завершення ремонту у Черкаському міському РЕМ, усі сили було кинуто на те, щоб забезпечити гідні умови праці у нас. Працівники нашого РЕМ також не лишились осторонь, і дуже багато робіт з демонтажу ми виконали власними силами. Ніхто не лишається осторонь, все що в їх силах – роблять. Усі зацікавлені, щоб роботи встигли завершити до зими. Усі вільні руки задіяні. Дату завершення ремонтних робіт поки що назвати складно – багато чого від нас не залежить. Але сподіваюсь, що основні ремонтні роботи будуть завершені вже до листопада. ПАТ «Черкасиобленерго» паралельно проводить капітальні і поточні ремонти у різних РЕМ області, бо працівник, який із задоволенням йде на роботу, так само із задоволенням і працює.

Закрыть