Заголовок сторінки

Днями відбулася підсумкова конференція трудового колективу ПАТ «Черкасиобленерго» щодо виконання Колективного договору на 2019-2023 роки за І півріччя 2019 року. Участь у конференції взяли представники всіх підрозділів Товариства.Заходу передувало проведення зборів трудових колективів по виконанню Колективного договору за цей період у всіх відокремлених структурних підрозділах підприємства.

Під час конференції учасниками було відмічено, що керівництво ПАТ «Черкасиобленерго» у звітному періоді будувало взаємовідносини зі структурними підрозділами на підставі законів України, чинних нормативних актів, Статуту, Положень про структурні підрозділи та усіляко сприяло виконанню положень Колективного договору та ефективній фінансово-економічній діяльності підприємства шляхом формування стратегії і розвитку Товариства в цілому. Майже всі пункти Колективного договору виконано. По решті нині проводяться підготовчі заходи, їх виконання заплановано на ІІ півріччя 2019.Так, за відповідний період, працівники забезпечені спецодягом та спецвзуттям на 76%, засобами захисту – на 81%, дані показники є достатніми для виконання робіт. Причинами неповного забезпечення є нестача виділення коштів НКРЕКП в структурі тарифів Товариства на охорону праці. Всі працівники ПАТ «Черкасиобленерго» згідно з Колективним договором щомісяця отримують компенсацію за спожиту електроенергію у розмірі 100 гривень. Також, вже другий рік поспіль, за рішенням Правління ПАТ «Черкасиобленерго», енергетики, які більше десяти років працюють в Товаристві, мають право на безкоштовне оздоровлення на базах відпочинку підприємства «Енергетик» та «Сонячна».На виконання державних та галузевих гарантій та стандартів з оплати та нормування праці у Товаристві з 01 березня 2019 року на 20% працівникам Товариства було підвищено місячні тарифні ставки та посадові оклади. Станом на 01 липня 2019 року розмір мінімальних гарантій з оплати праці в Товаристві на 25,3% вище, ніж того вимагають умови Галузевої угоди: місячна тарифна ставка працівника, який виконує некваліфіковану роботу, становить 4 225 грн., місячна тарифна ставка робітника I розряду – 5 285 грн.

Середньомісячна заробітна плата працівників Товариства у І півріччі 2019 року становила 11 456 грн., що на 31,5% вище за аналогічний період 2018 року.У частині режиму праці та відпочинку адміністрація забезпечує дотримання встановлених законодавством норм тривалості робочого дня, обідньої перерви, компенсації за роботу у вихідні та святкові дні. Надаються додаткові відпустки працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці. Також надаються щорічні додаткові відпустки за особливий характер роботи працівникам Товариства з ненормованим робочим днем.

За результатами конференції делегати позитивно оцінили роботу адміністрації та профспілкового комітету Товариства по виконанню Колективного договору за І півріччя 2019 року.

Закрыть