Заголовок сторінки

Енергетики нашого Товариства – це велика і дружня родина! Тож, національні святкові дні частина колективу служби механізації і транспорту та служби електропідстанцій ПАТ «Черкасиобленерго» провели разом на спільних відвідинах Сорочинського Ярмарку.Голова правління Товариства Олег Самчук та голова профкому Олександр Чорний із задоволенням підтримали бажання працівників та допомогли організувати поїздку.

- Я вважаю, що такі заходи об’єднують людей. Колектив стає як одне ціле, а задоволення від роботи, відпочинку і життя в цілому отримує більше. А це так приємно, коли енергетика в компанії позитивна і доброзичлива. Завжди заохочую подібні ініціативи і радий, що у нашому Товаристві є на це можливості, - наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.Національний Сорочинський ярмарок – це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами ярмарково-виставковий захід. Дана традиція збереглася з XVIII століття і по нині. Ярмарок проводиться один раз на рік в передостанній тиждень серпня, під відкритим небом, на більше ніж шістнадцяти гектарах в центрі села Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області.Сорочинський Ярмарок розділений на зони, які навіть мають власні вулиці: Весільну, Фестивальну, Галушкову, Купцеву, Мистецьку, Виставкову. Там можна познайомитися з українськими традиційними народними промислами та мистецтвами всіх без винятку регіонів нашої країни, освоїти нове вміння або придбати сувенір та, звичайно ж, посмакувати найсмачнішими українськими стравами, головною з яких на Сорочинському Ярмарку є вареник. Приємними враженнями з нами поділилися наші колеги.- Я дуже задоволена поїдкою. Ярмарок відвідала вже втретє, я і була ініціатором поїдки. Велика подяка голові правління Олегу Самчуку за швидку організацію та підтримку цього культурного заходу. Так приємно відпочивати колективом, разом заряджатися приємними емоціями. А ще й скільки корисного, на ярмарку купила: зимове вбрання від найкращих українських виробників, мед та різні настоянки від виноробів Закарпаття. З найяскравіших вражень з побаченого – арт-проект українського народного костюму «З прадавньої бабусиної скрині». Сподіваюся, що наступного року виявиться більше охочих долучитися, - розповіла інженер з транспорту Вікторія Заїка.

- Поїздка на Сорочинський Ярмарок дуже сподобалась. Побачив багато чудових виробів наших умільців гончарства, вишиванки ручної роботи, цікаві екземпляри нових тракторів, автономних електростанцій та багато електроінструменту, як для роботи нашої служби. Та й просто з колективом душею відпочили. Дякую всім,- поділився Анатолій Кулішенко, начальник Лівобережної групи підстанцій служби електропідстанцій. - Було весело, цікаво і смачно! Покупок наробила, хоч і не планувала, бо зторгувалася за нормальну ціну – це ж ярмарок. Скуштувала смачнючій плов, подивилася концерт, полюбувалися різними гончарними виробами та вишиванками. Вдячна за поїздку, безмежно, - подякувала Світлана Олексенко, оператор комп’ютерного набору СМіТ.

- Чудові концерти народних ансамблів. Я дуже задоволений, що моя дружина поїхала зі мною, з моїми колегами. Купили чудову плетену корзинку та солодощі для дитини. Їхали за новими враженнями та відпочинком. Всім задоволені і глибоко вдячні, що Товариство дарує нам такі приємні миті і спогади, - розповів Павло Риндін, слюсар з ремонту автомобілів.- Я вперше побувала на Сорочинському Ярмарку, залишилася неймовірно задоволена, море нових вражень і позитивних емоцій. Було цікаво, святкова атмосфера, а ще дійсно вразили різноманітність, колоритність та кількість незвичайних товарів ручної роботи справжніх майстрів. Там я ще раз переконалася, наскільки ж у нас талановита та обдарована нація. Дякую, що мала такий чудовий день і справжнє свято, подароване нашим Товариством, - поділилася враженнями Людмила Муравська, прибиральник АГВ.   

Закрыть