Заголовок сторінки

Завершився другий щорічний турнір з пляжного футболу та пляжного волейболу між командами структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго".Змагання відбувалися з 5-го по 7-ме вересня на базі відпочинку ПАТ «Черкасиобленерго» «Енергетик».Участь у турнірі взяли футбольні та волейбольні команди, що представляли 22 з 24 структурних підрозділів Товариства. Впродовж трьох днів за звання кращих боролися енергетики з 21-ї команди з пляжного футболу та 18-ти команд з пляжного волейболу.За результатами змагань призерами турніру з пляжного футболу стали:
- І місце посіла команда Апарату управління;
- ІІ місце – команда Чорнобаївського РЕМ;
- ІІІ місце – команда Тальнівського РЕМ.Також за підсумками визначили кращого гравця з пляжного футболу. Ним став капітан команди Апарату управління Максим Ворона, начальник центральної служби приладів обліку та метрології, а кращим воротарем цього року став Юрій Фесенко, контролер енергонагляду Чорнобаївського РЕМ.Призерами турніру з пляжного волейболу стали:
- І місце посіла команда Черкаського міського РЕМ;
- ІІ місце – команда Золотоніського РЕМ;
- ІІІ місце – команда Тальнівського РЕМ.А кращими гравцями за результатами змагань турніру з пляжного волейболу визнали Олександра Кулініча, електромонтера з ремонту ТП, РП Черкаського міського РЕМ, та Антоніну Сторчак, інженера комерційної служби Черкаського РЕМ. - Я вітаю всіх нас! Завершено другий щорічний турнір з пляжного футболу та пляжного волейболу ПАТ "Черкасиобленерго". Вважаю, що змагання пройшли на гідному рівні . Цього року гра команд була сильнішою. Приємно, що учасники готувалися до турніру, тренувалися. Дякую суддям за неупереджене ставлення та об’єктивне оцінювання. І всім, хто мав відношення до організації і проведення турніру, - зазначив голова профкому ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Чорний.Також своїми враженнями поділилися учасники змагань.- Цього року боротьба була відчутна, я б навіть сказав, запекліша. Той рік ми ще вивчали супротивника і самі зігрувалися, в процесі пізнавали, що таке пляжний футбол. А в цьому році – це одне задоволення, класна конкуренція, всі команди дружні, адекватні. І, як каже голова правління Олег Григорович, що неформальне спілкування, змагання – вони об’єднують, то так і є. Я дуже радий, що в нашому Товаристві відновили традицію проведення спартакіади і тепер започаткували цей турнір – це класно, корисно, тільки тут відчуваєш, що ми справді велика команда і потужний колектив, - розповів Максим Ворона, начальник центральної служби приладів обліку та метрології ПАТ «Черкасиобленерго».- Емоції на максимумі позитиву. Змагання та організація прекрасні, я беру участь вже другий рік поспіль. Чудово, що ми збираємося з такого приводу, граємо, спілкуємося, вболіваємо - це дуже об’єднує і надихає,- поділилася Тетяна Степаненко, інженер комерційної служби Золотоніського РЕМ.- Дуже добре, що проводяться такі змагання, є можливість познайомитися, поспілкуватися з колегами. Приємно, коли команду підтримують інші райони електричних мереж, тому що минулого року ми потоваришували. Це додає сил, і відчуваєш командний дух,- розказала Надія Нижник, інспектор з кадрів Драбівського РЕМ.- Приємно тут бути. Я постійний учасник усіх змагань. Враження настільки позитивні, що навіть важко передати словами. Радію, що є частиною колективу і команди Товариства, - говорить Юрій Фесенко, контролер енергонагляду Чорнобаївського РЕМ.- Змагання були цікавими. Мені приємно бути суддею і цього року. Рівень підготовки команд помітно виріс, відчувалася вже більш професійна боротьба. Організаторам величезна подяка, такі заходи дуже потрібні працівникам, тож, від щирого серця – дякую!- наголосив Віктор Табакарь, бухгалтер Маньківського РЕМПісля, урочистого закриття, команди-учасники вже обговорюють переможні плани на наступний рік. Тож яким буде третій пляжний турнір, які сюрпризи приготують учасникам організатори змагань, скільки буде команд - про це і не тільки дізнаємося наступного року.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вітає переможців та всіх учасників змагань!

Закрыть