Заголовок сторінки

Сьогодні розпочався триденний тренінг з командоутворення для керівників відокремлених структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго».Тренінг «Ефективна команда» спрямований на розвиток необхідних індивідуальних якостей для роботи в команді, поліпшення ефективності та налагодження співпраці, а також згуртування колективу. Проводить захід тренер Олена Коваль на базі відпочинку «Енергетик» ПАТ «Черкасиобленерго».- Колеги, в свій час я був таким самим директором РЕМ як і Ви, і з власного досвіду знаю яку користь приносять такі заходи, бо і сам неодноразово був їх учасником. Отримані тут знання, досвід, і те як ми проявляємо себе - дуже важливо. Ми розкриваємося в нестандартних ситуаціях, виходимо за рамки звичної поведінки і можемо побачити себе з іншого, іноді навіть невідомого боку. Командна робота і ти, як ефективна її складова запорука успіху спільної справи. Тож бажаю вам отримати максимальну кількість знань, умінь та навичок. Впевнений, що проведений тут час принесе користь вам, вашим колективам і Товариству в цілому, - сказав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Також до колег звернулася організатор заходу директор з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надія Братаніч.- Тренінг, в першу чергу, це навчання через поведінку, через проходження учасниками групи ряду змодельованих тренером ситуацій. Теорія займає лише невеличку частину тренінгу, переважно тренінг – це дії і аналіз цих дій. Тренінг – це чудова можливість особистісних змін. Можливість опинитися в спеціальному тренінговому середовищі, в якому всі труднощі і складності проявляться досить явно, але при цьому не будуть коштувати практично нічого. Кожен учасник має змогу подивитися на себе з боку, побачити себе очима інших людей і визначити, які сторони є сильними, що варто розвивати і доповнювати, а в яких сферах можливо варто чогось навчитися, освоїти щось нове, спробувати те, чого раніше не робили, - зауважила Надія Братаніч.У ході тренінгу кожен учасник відкриє для себе ряд унікальних можливостей, а саме: дізнається нове про себе та оточуючих, подивиться на себе зі сторони, виявить свої успішні та неефективні стратегії поведінки, проаналізує і відрефлексує свою поведінку, свої думки і установки, опрацює навики в режимі реального часу з можливістю робити паузи, обговорювати та змінювати стратегії.

А головне, поділені на три команди по сім осіб учасники заходу, матимуть змогу відпрацювати навики роботи в команді і командної взаємодії та виробити навички постановки спільної цілі і співвідношення своїх завдань з основним завданням команди, що у подальшому дозволить максимально якісно та ефективно досягати поставлених цілей як перед кожним керівником, так і перед Товариством в цілому.Тренінг триватиме з 10 до 12 вересня.
1 день – тренінг "Ефективна команда" та неформальне спілкування біля вогнища за чашкою запашного чаю та співами під гітару.
2 день заходу розділений на дві частини, а саме:
перша частина - продовження тренінгу "Ефективна команда".
друга частина - проходження квесту "Таємниця Ніколи Тесла".
3 день буде насичений майстер-класами від представників комерційної дирекції, технічної дирекції, дирекції з охорони праці, головного бухгалтера та дирекції з інформаційних технологій та зв'язку.

По закінченню триденного заходу учасники отримають сертифікати про його проходження, а також на них чекає приємний сюрприз.

Враження учасників та тренерів дізнаєтеся у продовженні вже цієї п’ятниці.

Закрыть