Заголовок сторінки

Упродовж трьох днів керівники відокремлених структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго» отримували нові знання, вивчали та тестували моделі ефективного керівництва, а головне самоудосконалювали навички необхідні для успішної командної роботи.В історії Товариства це перший виїзний тренінг для директорів районів електричних мереж. Мета заходу - підвищення якості роботи відокремлених структурних підрозділів в цілому. Триденне навчання стало новим захоплюючим досвідом для кожного з директорів районів електричних мереж з усієї Черкаської області.1-й день тренінгу

10 вересня для багатьох директорів РЕМ розпочалося надзвичайно рано, оскільки виїжджати з рідних районів їм довелося ще затемна. Але о 8:00 автобус з усіма пасажирами рушив з території обленерго у напрямку бази відпочинку «Енергетик».По приїзду, директори мали час лише на заселення у будиночки. І одразу ж приступили до роботи. На них чекав тренінг «Ефективна команда». Ще по дорозі на базу керівники ділилися один з одним побоюваннями щодо того, що чекає на них попереду. Адже раніше не доводилося брати участь у подібних заходах.Але вже з перших хвилин спільної роботи більшість їх побоювань розвіялися. Усю тренінгову команду та, мабуть, і самих учасників надзвичайно вразив творчий підхід абсолютно не творчих за своїм фахом людей до презентації свого колективу.Оскільки, перший день тренінгу умовно був присвячений темі лідерства, кожен з учасників мав змогу проявити свої найкращі управлінські навички та здібності під час виконання несподіваних завдань, вирішення надскладних кейсів та, навіть, руханок на свіжому повітрі.За умовами тренінгу, учасники були об'єднані у 3 команди: команда жовтих, команда зелених і команда синіх. Упродовж перших двох тренінгових днів ці команди змагалися за першість. За результатами першого дня у лідери вийшла команда жовтих з результатом 8 балів. Сині і зелені виявилися на другому місці з результатом 6,5 балів кожна.Вечір першого дня завершився співами біля вогнища, теплими та щирими розмовами, а також смачним чаєм завареним на багаті. Ніч, берег річки, іскри, що відлітають у нічне небо – все це додало яскравих вражень усім присутнім.2-й день тренінгуДругий день тренінгу став для учасників таким, що надовго закарбується у пам'яті. Його лейтмотивом стала тема команди.Серед насиченої програми дня більшістю учасників найяскравішими її моментами були відзначені надзвичайно цікава та практична презентація на тему «Мова тіла» та, звісно ж, квест «Таємниця Ніколи Тесли».За збігом обставин, для усіх учасників тренінгу квест «Таємниця Ніколи Тесли» став першим у житті. Але перший млинець зовсім не став комом і усі три команди виявили надзвичайне завзяття, кмітливість, чудову пам’ять та здатність знаходити нестандартні рішення в умовах жорсткого цейтноту. Не дивлячись на посади та ранги всі 3 команди серйозних директорів жваво бігали територією бази і, проявивши усі свої інтелектуальні і фізичні здібності, таки спромоглися розгадати секрет видатного вченого.День завершився підбиттям підсумків тренінгової частини заходу. Учасники пакували символічну валізу, ділилися враженнями, очікуваннями та побажаннями. А потім відпочивали від несподіваного фізичного навантаження: хтось за грою в більярд, хтось – за грою на гітарі.Попереду лишався третій день, в програмі якого були незнайомі учасникам «майстер-класи». Тому, чого чекати від наступного дня – не знав ніхто…3-й день тренінгу

Ось і настав завершальний день заходу. З самого сніданку учасники відчували легке хвилювання: що ж чекатиме на них сьогодні?

У цей день учасники тренінгу умовно об'єдналися у дві команди і відвідували тематичні майстер-класи по черзі.Першими естафету розпочали представники комерційної дирекції. Заступник директора комерційного з розподілу електроенергії ПАТ "Черкасиобленерго" Руслан Самойленко представив чудовий майстер-клас з укладання договорів, а заступник директора комерційного з обліку та аудиту споживання електроенергії ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Безкоровайний – зі складання актів про порушення правил роздрібного ринку електричної енергії.Після обіду естафету підхопили представники технічної дирекції: Начальник виробничо-технічного відділу Олег Стадник на яскравих прикладах розкрив тему спільного використання мереж, а начальник служби розподільних мереж Світлана Галіакберова – вразила учасників креативним підходом до розкриття теми розгляду звернень і скарг споживачів. Наступною стала головний бухгалтер ПАТ «Черкасиобленеро» Світлана Кульбашна – після цього майстер-класу учасники переконались у тому, що бухгалтерський облік може бути цікавим, а вся робота в обов'язковому порядку має зводитися до обліку. Невеликі презентації підготували також директор з інвестицій та перспективного розвитку Олександр Бращенко, директор з охорони праці та пожежної безпеки Анатолій Гончаренко і директор з інформаційних технологій та зв’язку Олексій Шевченко.Отже, підсумовуючи враження від донині невідомих майстер-класів, учасники дійшли висновків, що це – надзвичайно корисний і цікавий вид навчання.Активний відпочинок на свіжому повітрі створив емоційно-позитивну атмосферу серед учасників. Кожен з них виявив бажання й в подальшому брати участь у подібних заходах та висловив своє приємне враження з приводу даного тренінгу.
"Хотілося б аби подібні заходи проводилися частіше, адже вони згуртовують наш колектив, нашу команду. Допомагають налагодити ефективну співпрацю для подальшого розвитку нашого Товариства"

Директор Тальнівського РЕМ Юрій Пашковський

"Подібні заходи дуже корисні. Вони дозволяють отримати позитивні навички взаємодії у команді та налагодити взаємовідносини між учасниками. А це дуже важливо у будь-якому колективі, особливо коли всі працюють задля досягнення спільної цілі"

Директор Черкаського міського РЕМ Вадим Трохимець

"Самовдосконалення є важливим для кожного з нас. А удосконалення навичок комунікації та взаємодії у команді дозволяє зрозуміти саму важливість командної роботи. А саме те, що від кожного з нас, від якості виконуваної нами роботи, буде залежати успішність нашого Товариства загалом"

Директор ВП «Черкасиенергоремонт» Сергій Трусов

"Мені дуже сподобався даний тренінг. Дізнався багато нового. Це дуже корисний досвід. Дає можливість зрозуміти, що це таке – команда. І яку роль в ній відіграєш саме ти. З’явилося розуміння того, що успішна і злагоджена робота між працівниками, як однієї команди - це запорука стабільного процвітаючого підприємства. Надихає на подальшу плідну працю, і саме у команді"

Директор Шполянського РЕМ Сергій Ченчик

На завершення голова правління Олег Самчук подякував всім організаторам та тренерам за проведення заходу на високому рівні. Даний тренінг розроблено та реалізовано професійною командою фахівців нашого Товариства – дирекцією з управління персоналом, та проведений на власній базі відпочинку «Енергетик», завдяки чому підприємство заощадило близько ста тисяч гривень. Тому особлива вдячність висловлюється організатору тренінгу Надії Братаніч, директору з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» та розробнику тренінгу Олені Коваль, провідному інженеру навчального центру ПАТ «Черкасиобленерго».Також Олег Самчук наголосив, що подібний захід, саме для керівного складу компанії, був перший, але відтепер проводитиметься двічі на рік. Тож, наступний тренінг чекає на керівників у травні 2020 року.Усім учасникам даного тренінгу голова правління вручив Сертифікати ПАТ «Черкасиобленерго», які засвідчують участь у тренінгу «Ефективна команда». А результат від проведеного заходу можна буде оцінити вже за підсумками року.
Підвищення рівня професійної освіти та навичок працівників Товариства є важливою складовою успішного розвитку підприємства, тож навчальні заходи, тренінги та семінари для енергетиків ПАТ «Черкасиобленерго» регулярно проводяться по всім відокремленим структурним підрозділам Черкащини.

Закрыть