Заголовок сторінки

Виробничо-технічні курси підвищення кваліфікації робітників на базі навчального центру ПАТ «Черкасиобленерго» проводяться службою пожежної безпеки на постійній основі.Так, упродовж 2019 року сімнадцять курсів, які включали в себе 68 учбових годин на тему «Основи пожежної безпеки» було проведено для 197-ми учасників навчання.

У ході курсу робітники дізнавалися про пожежну небезпеку, можливі причини виникнення пожеж, умови виникнення горіння і пожежі на робочому місці. Детально вивчали правила (інструкції) пожежної безпеки для працівників Товариства.Ознайомлювалися з планами евакуацій, евакуаційних шляхів і виходів та місцями розташування первинних засобів пожежогасіння (вогнегасників, пожежних кранів, гідрантів тощо), системами пожежної сигналізації і розміщення ручних пожежних сповіщувачів про пожежу.
Обговорювалися дії працівників при виникненні пожежі: порядок виклику пожежної охорони, оповіщення людей, проведення евакуації, місцезнаходження засобів зв’язку і місцезнаходження найближчих телефонів. Вивчали види вогнегасників і способи їх застосування. А також вимоги при гасінні електроустановок і устаткування та відповідальність за невиконання вимог пожежної безпеки. 

Розглядали та аналізували заходи особистої безпеки при виникненні пожежі та заходи щодо рятування потерпілих з будинків, які горять та під час гасіння пожежі.

Закрыть