Заголовок сторінки

Національна комісія, що здійснює державне регулювання y сферах енергетики та комунальних послуг, затвердила ставки плати за стандартне приєднання на 2020 рік (Постанова № 2460), а також ставки плати за нестандартне приєднання потужності та ставки плати за лінійну частину приєднання на 2020 рік (Постанова № 2461).

Прийняття такого рішення зумовлено виконанням вимог частини третьої статті 6 та статті 7 Закону України "Про ринок електричної енергії".

Також НКРЕКП зауважило, що прийняття нових ставок плати за приєднання до електромереж сприятиме забезпеченню можливості визначення вартості послуги з приєднання на етапі планування створення бізнесу, забезпечить рівноправний доступ до електричних мереж та посилить позиції України в рейтингу сприятливості ділового середовища Світового Банку «Doing Business», що дозволить залучити додаткові інвестиції в економіку нашої держави.

Нові ставки плати за приєднання наберуть чинності з 1 січня 2020 року.

З презентацією стосовно основних параметрів та розрахунку ставок плати за приєднання можна ознайомитися на офіційному сайті НКРЕКП. 

Закрыть