Заголовок сторінки

4 тур Чемпіонату Черкаської області з футзалу завершено. 22 грудня в День енергетика у СК «Будівельник» змагалися футзальні команди вищої ліги - «Черкасиобленерго» та «Яснозір’я». Першість виборола команда «Черкасиобленерго» з рахунком 3:2.З самого початку двобій обіцяв стати дуже цікавим, оскільки обидві команди одержали перемогу в усіх трьох своїх попередніх іграх. Змагання розпочалося яскраво, тому вже на перших хвилинах зустрічі на табло засвітився рахунок 2:0 на користь команди «Черкасиобленерго». Автором обох голів став Олександр Лобов. Проте енергетики продовжували тримати напругу, оскільки суперник цього разу був дуже сильним. ФК «Яснозір’я» в своїх попередніх іграх показувало досить слабкий початок гри, але потім перевага була на їх стороні.У цій грі перший тайм залишився за черкащанами. Яснозірці активно намагалися стримати натиск, але пропустили в свої ворота ще один гол, автором якого на цей раз став Олександр Аргєєв.

Другий тайм обидві команди розпочали активно – «Яснозір’ю» необхідно було надолужити відставання, а «Черкасиобленерго» намагалося утримати свою перевагу. Втім, на 15-й хвилині гри Вадим Гуляш оформив гол у ворота черкасців, а на 19-й хвилині Віталій Бойко ще скоротив відставання своєї команди.Останні хвилини зустрічі «Черкасиобленерго» змушені були грати дуже обережно через зароблений п’ятий фол, але це не допомогло – за шостий фол суддя призначив пенальті, який суперники не змогли реалізувати. Згодом, яснозірці заробили ще один пенальті, який взявся пробити Олександр Колос, але рахунок на табло залишився незмінним. В результаті – чергова впевнена перемога нашої команди.

Голи: Лобов (2), Аргєєв – Гуляш, Бойко

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вітає переможців і бажає подальших успіхів!