Заголовок сторінки

Святковий ранок для дітей енергетиків відбувся в приміщенні Федерації профспілок Черкаської області. Малечу розважали актори Черкаського обласного лялькового театру. Вони представили дітям чергову Новорічну виставу, головними героями якої були Дід Мороз та Снігуронька. На початку свята від імені голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука дітей та їхніх батьків привітав голова профкому Товариства Олександр Чорний.- Я хочу привітати вас, наші любі дітлахи, з цими чудовими святами. Побажати, щоб у вашому житті було побільше чарівних моментів, аби ваші мрії завжди здійснювалися, а у подальшому на вас чекали лише приємні події, - привітав Олександр Чорний.Також до привітань долучилися голова обласної галузевої профспілки Олександр Молдованов та присутні представники Української православної церкви – отець Михайло та отець Андрій. Вони побажали усім присутнім міцного здоров’я, добробуту, завжди радісних усмішок, приємних свят, Божого благословення та здійснення усіх світлих і добрих помислів.
Свято пройшло весело і динамічно. Малеча брала участь у різних іграх та конкурсах, а на завершення отримала подарунки та солодощі.
Крім того, дитячі святкові заходи провели у більшості відокремлених структурних підрозділах ПАТ «Черкасиобленерго» за підтримки керівництва та профспілкового комітету Товариства.
- Для дітей немає більш чарівного періоду, ніж Новорічні та Різдвяні свята, тому кожного року ми влаштовуємо нашим дітлахам казкові урочисті заходи. Адже діти – це наше майбутнє. Ми завжди про них піклуємося та намагаємося наповнити їхні життя чудовими і дивовижними подіями, – зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Закрыть