Заголовок сторінки

Інтерактивний інструмент – Перелік електропостачальників, які здійснюють діяльність на території операторів систем розподілу (ОСР), розробила Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, спільно з аналітичним центром DiXi Group. Про це повідомляється на офіційному сайті НКРЕКП.Кожен споживач має можливість оперативно знайти постачальників по кожній області, які приєднані до договорів про розподіл з відповідними операторами систем із посиланням на їх офіційні веб-сайти.

У свою чергу, споживач зайшовши на веб-сайти цих постачальників зможе найти інформацію про їх комерційні пропозиції, що дозволить споживачу скористатись своїм правом щодо обрання електропостачальника з найвигіднішою для споживача ціною та умовами постачання.

Перелік створено відповідно до наданих законодавством України Регулятору повноважень з метою забезпечення ефективної реалізації прав споживачів на ринку електричної енергії, формування прозорого інформаційного середовища для учасників ринку, систематизації інформації ліцензіатів, яку на вимогу Регулятора та на виконання Закону та Правил роздрібного ринку електричної енергії оператори системи та електропостачальник зобов’язані розміщати на своїх веб-сайтах, і спрощення доступу споживачів до такої інформації.

З реєстром постачальників електричної енергії ПАТ «Черкасиобленерго» ви можете ознайомитися на головній сторінці сайту Товариства або за посиланням.

Закрыть