Заголовок сторінки

14 січня у СК «Будівельник» змагалися футзальні команди вищої ліги - «Черкасиобленерго» та «Рятівник». Команди завершили 5 тур Чемпіонату з рахунком 1:1.Гру команди почали досить енергійно. «Черкасиобленерго» маючи у заявці на гру лише 6 футзалістів зробили ставку на «швидкий» забитий гол. Першими відкривати рахунок у зустрічі могли й рятівники, але воротар «Черкасиобленерго» Олексій Сорокін виграв свою першу «дуель» у Владислава Блонського. І вже через хвилину гравець «Черкасиобленерго» Олег Коркішко відкриває рахунок, забивши гол у ворота опонента. Згодом гравцю «Рятівника» Олександру Дробоногу все ж таки вдається встановити на табло паритет – 1:1. Майже відразу гравець «Рятівника» Владислав Блонський мав шанс збільшувати перевагу своєї команди, але голкіпер «Черкасиобленерго» продемонстрував свою відмінну реакцію.
Ближче до завершення 1 тайму команди активувалися та обмінялися небезпечними моментами, де знову ж таки не пощастило гравцю «Рятівника» Владиславу Блонському, а після удару гравця «Черкасиобленерго» Олександра Лобова за господарів зіграла стійка воріт.Те, що команда «Черкасиобленерго» не намагалася грати на утримання рахунку, стало зрозуміло за 4 хвилини до завершення матчу, коли вона перейшла до проведення атак з своїм голкіпером. Звісно, що у рятівників з’явився шанс, скористатися тим, що ворота енергетиків часто не прикриті. Проте, до завершення зустрічі рахунок так і не змінився.

Голи: Дробоног – КоркішкоІгри шостого та сьомого турів для команд першої ліги будуть особливо важливими, оскільки вони будуть завершальними на першому етапі змагань. Тому колектив ПАТ «Черкасиобленерго» бажає своїм гравцям наснаги, успіху та перемог.