Заголовок сторінки

У кожного споживача електроенергії  є прилад для її обліку – лічильник. Вони можуть бути різних типів, однак кожен пристрій розрахований на певний термін експлуатації. Тому навіть при акуратному використанні електролічильники часто виходять із ладу і, відповідно, потребують заміни. У цьому має бути зацікавленим, у першу чергу, сам споживач, адже є ризик того, що несправний лічильник видаватиме некоректні показники.ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до своїх споживачів із проханням слідкувати за роботою лічильника i якщо є підозри, що електроенергія обліковується неправильно, инiцiювати його перевірку, шляхом направлення на адресу ПАТ "Черкасиобленерго" вiдповiдної заяви. Такі ж підозри можуть виникнути і у фахівців ПАТ "Черкасиобленерго", тому перевірку можуть ініціювати обидві сторони.

Найпоширенішими причинами для виклику представника ПАТ "Черкасиобленерго" з метою перевiрки або заміни лічильника є:

- завершення експлуатаційного періоду, зазначеного в технічному паспорті;

- на лiчильнику не відображаються результати вимірювань;

- зірвана захисна пломба, порушена герметичність корпусу лічильника, є тріщини;

- пошкоджене або розбите оглядове скло лічильника;

- лiчильник вiдображає обсяги спожитої електроенергії меншi в порiвняннi iз кiлькiстю пiдключеного електрообладнання;

- диск обертається при вимкнених приладах. Таке явище називають "самоходом". Щоб перевірити це, проведіть невеличкий експеримент. Вимкніть на щитку всі рубильники (вимикачi), крім вхідного. Таким чином ви припините електроживлення Вашого житла, але залишите працюючим лічильник. Після цього уважно стежте за диском або світловим індикатором лiчильника. Якщо самохід на приладі відсутній, то за 15 хвилин диск зробить не більше одного повного оберту, а індикатор блимне не більше одного разу. Якщо це відбуватиметься частіше, значить Ви таки переплачуєте і прилад час міняти;

- низький клас точності (менше 2,5). Кожен лічильник має свій клас точності, який вказує на допустиму похибку вимірювань. Зазвичай він зазначений у кружечку на циферблаті.

Якщо самостійно перевірити справність лічильника неможливо – викликайте представника ПАТ "Черкасиобленерго". Чим раніше виявите проблему – тим раніше захистите сімейний бюджет від переплати. Варто зазначити, що періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) засобiв обліку електроенергії здійснюються за рахунок сторони яка є власником даних засобiв обліку. Якщо питанння стосується побутового споживача, в бiльшостi випадків вищезазначенi роботи здiйснюються за рахунок енергокомпанії.

З питань роботи електролічильника слід звертатися:
- до відокремленого структурного підрозділу (РЕМ) ПАТ «Черкасиобленерго», із яким у Вас укладений відповідний договір;
- до кол-центру ПАТ «Черкасиобленерго» за багатоканальними телефонними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48.

Закрыть