Заголовок сторінки

Голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук та голова наглядової ради Товариства Василь Богатир взяли участь в Українському Енергетичному Форумі.11-та щорічна зустріч українських та міжнародних лідерів у галузі енергетики тривала з 25 по 27 лютого у Києві. Тема заходу – модернізація української енергетичної галузі заради стійкого та інтегрованого енергетичного майбутнього в Європі.

Відкрив форум Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, а доповідачами були майже сто фахівців найвищого вітчизняного та світового рівня.– Змістовний захід, можливість обговорити стратегії енергетичної політики уряду, представлені безпосередньо основними законодавцями, та дізнатися про роль Європейської енергетичної спільноти у розвитку нашого, українського енергетичного ринку. Тут ми бачимо основних гравців та чітко можемо відслідкувати динаміку та напрямок розвитку галузі, – поділився враженнями Голова наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго» Василь Богатир.

Під час заходу особливу увагу приділили питанням пріоритетів нового уряду для енергетичного сектору та стратегії енергетичної політики, невід’ємною частиною якої є інтеграція України до Європейського енергетичного співтовариства. Теми, які обговорювали учасники впродовж триденного форуму – лібералізація ринку електроенергії, стан інфраструктури та електричних мереж, технології, законодавчі та регуляторні зміни, відновлювальна енергія та альтернативні джерела для виробництва електроенергії в Україні.

– Це прекрасна можливість поспілкуватися з ключовими учасниками галузі: місцевими та міжнародними регуляторами, виробниками, інвесторами, трейдерами та постачальниками послуг на найвищому рівні. Тут можна отримати детальну картину вітчизняного енергетичного ринку. Я дякую організаторам заходу, а також учасникам форуму за створення якісної комунікаційної платформи, залучення фахових доповідачів широкого спектру та налагодження формату якісних обговореннях профільних тем, – наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Закрыть