Заголовок сторінки

Нового керівника Христинівського РЕМ сьогодні представив колективу директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Бращенко. Очолювати відокремлений структурний підрозділ призначили Івана Лисинчука.– Сподіваюсь, що у нового керівника і колективу буде спільне бачення шляху подальшого ефективного розвитку РЕМ. Це важливо взаєморозуміння, допомога, конструктивні обговорення. Так ми можемо підвищити якість умов праці та надання послуг, і вирішити будь-які питання, – наголосив Олександр Бращенко, директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ «Черкасиобленерго».

Звертаючись до трудового колективу, Олександр Бращенко підкреслив, що головне завдання, яке стоїть перед новим керівником, – безперебійне енергопостачання споживачів району та вирішення виробничих і господарських питань підрозділу.

Присутній на заході депутат районної ради, колишній директор Христинівського РЕМ, з 1989 по 2007 роки, Валерій Понамаренко привітав нового керівника, побажав успіху та висловив сподівання на продуктивну та якісну роботу.– Я пропрацював у районі електромереж багато років, для мене це місце величезна та приємна частина життя, і коли тут щось навіть трошки не так, у мене крається серце. Добре розумію специфіку роботи та потреби колективу. Знаю, що до чого, тож зі свого боку буду усіляко сприяти у вашій діяльності на благо розвитку РЕМ і району в цілому, - сказав Валерій Пономаренко, депутат Христинівської районної ради.

Також на зустріч із представниками ПАТ «Черкасиобленерго» завітав голова Христинівської районної ради Анатолій Бордун, який побажав колективу та новому керівнику успіхів і нових здобутків.У свою чергу Іван Лисинчук зазначив, що усвідомлює, яка велика відповідальність на нього покладена. Приступивши до своїх обов’язків, він познайомився з колективом, оглянув стан приміщень та матеріально-технічної бази та намітив план першочергових заходів.
- Мені приємно бути тут та мати честь очолити колектив Христинівського РЕМ. Я сподіваюся на вашу допомогу і поради. У нас є мета – зробити цей РЕМ найкращим, перемагати в бригадних змаганнях та отримувати нові бригадні автомобілі, надавати якісні послуги та працювати в комфортних, гідних та сучасних умовах. Тож пропоную спочатку навести лад у тому, що маємо і крок за кроком йти до бажаного результату, – наголосив Іван Лисинчук, звертаючись до колективу.

В свою чергу, працівники сподіваються лише на позитивні зміни у роботі району електричних мереж.
Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вітає з призначенням нового директора та бажає успішної і безаварійної роботи!

Закрыть