Заголовок сторінки

Енергетики Тальнівщини подолали наслідки негоди, яка вирувала в районі 24 лютого. Нагадаємо, тоді через пориви шквального вітру зірвало покрівлю на адмінбудівлі району електричних мереж.За сприяння адміністрації ПАТ «Черкасиобленерго» у найкоротші терміни було повністю ліквідовано усі пошкодження, заподіянні стихією. У рамках капітального ремонту відновили 700 м2 покрівлі. Завершується монтаж ринви.Працівники Тальнівського РЕМ, спільними зусиллями з бригадами ВП «Черкасиенергоремонт» та Жашківського РЕМ, оперативно та якісно провели ремонтні роботи і прибрали усю територію району електромереж.
Крім того, відповідно до рішення Правління ПАТ «Черкасиобленерго», згідно з актами обстеження вирішується питання компенсації заподіяних збитків автомобільним засобам працівників Товариства внаслідок негоди.
Голова правління дякує усім за пророблену роботу, а колектив Тальнівського РЕМ, у свою чергу, завдячує адміністрації Товариства за швидке реагування та усім, хто долучився до ліквідації наслідків негоди. Тепер Тальнівський РЕМ знову працює у звичних та комфортних умовах.

Закрыть