Заголовок сторінки

Про те, як не допустити понаднормативні втрати електричної енергії говорили сьогодні у головному офісі ПАТ «Черкасиобленерго» під час навчального семінару із заступниками директорів, юрисконсультами та працівниками районів електричних мереж.Директор комерційний ПАТ «Черкасиобленерго» Ігор Дмитрієв, заступник директора комерційного з обліку та аудиту споживання електроенергії ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Безкоровайний, начальник служби по роботі зі споживачами ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Труба та юрисконсульт юридичного відділу ПАТ «Черкасиобленерго» Оксана Головчак опрацювали низку важливих питань та зауважили на актуальних темах, з якими доводиться стикатися в роботі працівникам Товариства.

Головним питанням семінару стало обговорення щодо зниження та недопущення понаднормативних втрат електричної енергії. Саме цей напрямок є одним і основних у комерційній діяльності Товариства.Відтак, під час зустрічі розглянули основні характеристики та складові понаднормативних втрат та опрацювали системні заходи щодо їх зниження.

Зокрема, виступаючі наголосили на важливості проведення технічних перевірок та контрольних оглядів лічильників. Саме такі заходи дають змогу виявити непрацюючі прилади, а також перевірити правильність подання споживачами звітів про використану електроенергію, наявність та цілісність пломб тощо.

Окремо виділили питання щодо питання формування коректного обсягу розподіленої електричної енергії споживачам. Формування корисного відпуску за фактичними показами електролічильника та визначення обсягів спожитої електроенергії шляхом, який передбачений діючими нормативними документами у разі, коли доступ до засобів обліку відсутній.ПАТ «Черкасиобленерго» регулярно проводить навчальні заходи для працівників, які дозволяють підвищити професійні навички та покращити показники Товариства загалом.

Закрыть