Заголовок сторінки

1 травня Україна відзначає День праці. В цей день 1886 року сотні тисяч робітників найбільших промислових центрів США вийшли на протест – вони вимагали впровадження 8-годинного робочого дня.Людська праця і досі залишається одним із найважливіших чинників, що впливають на ефективність підприємства та розвиток держави в цілому. Від професійності дій колективу, злагодженої роботи, фахової підготовки та оперативності працівників залежить якість виконання поставлених завдань, рівень виконання послуг та продуктивність галузі. А для цього працівник має бути вмотивованим та почуватися на робочому місці комфортно. У ПАТ «Черкасиобленерго» особлива увага приділяється забезпеченню гідних, безпечних та комфортних умов праці. Загалом за попередні три роки заробітну плату працівників збільшили більше ніж на 100 відсотків. А між працівниками та керівництвом Товариства було укладено Колективний договір терміном на 5 років, що передбачає пільги, компенсації та розширені соціальні гарантії.

Колективний договір виконується в повному обсязі, працівники захищені та забезпечені всім необхідним, виконують свою роботу в гідних умовах, мають можливість відпочивати та оздоровлюватися. Працівники та пенсіонери Товариства отримують передбачену їм матеріальну допомогу. Також Договір передбачає щомісячну компенсацію за спожиту електроенергію, додаткові відпустки працівникам, зайнятим на роботах із шкідливими і важкими умовами праці. Крім того, надаються щорічні додаткові відпустки за особливий характер роботи працівникам Товариства з ненормованим робочим днем.

ПАТ «Черкасиобленерго» активно проводить ремонтну кампанію, розпочату керівництвом у 2018-му році. Капітальні та поточні ремонти приміщень відокремлених структурних підрозділів по всій області є важливою складовою концепції відродження підприємства, а також створення комфортних умов для працівників та відвідувачів за сучасними, європейськими стандартами. Лише за минулий, 2019-й рік було відкрито оновлену будівлю Черкаського міського району електричних мереж та головну будівлю Черкаського РЕМ, а у Шполянському та Смілянському РЕМ провели капітальний ремонт приміщень диспетчерської служби. Нині триває другий етап ремонту в Черкаському та Черкаському міському РЕМ, у головній диспетчерській службі Товариства, капітальний ремонт уманських відокремлених мереж, проводяться роботи і по інших структурних підрозділах підприємства. Варто зазначити, що за цей період було оновлено матеріально-технічну базу, відремонтовано автомобілі та спецтехніку, закуплено нові комп’ютери, планшети та іншу оргтехніку, спецзасоби, реманент та все, що потрібно для роботи.

Важливим є і те, що люди, які працюють у ПАТ «Черкасиобленерго» вже тривалий час, мають можливість щорічно оздоровлюватися безкоштовно. Вже два роки поспіль енергетики, які більше десяти років працюють у компанії, безкоштовно відпочивали на базах відпочинку підприємства «Енергетик» та «Сонячна». Також підприємство турбується і про відпочинок дітей своїх працівників в літній період та забезпечує їх путівками до дитячих таборів. Товариство організовує виїзні екскурсії для енергетиків. Важливими є і спортивні традиції ПАТ «Черкасиобленерго» - професійні змагання бригад, триденна Спартакіада, турнір із пляжного футболу та волейболу. Також на підприємстві створили команду з міні-футболу, яка стала переможцем чемпіонату Черкаської області з футзалу «Вища Ліга».

Не менш важливими є навчання та заохочення працівників. Так, за минулий рік власними силами було розроблено та проведено майже сотню семінарів, тренінгів та інші освітніх заходів, у яких взяли участь працівники всіх ланок.

- Наша справа – підтримувати на належному рівні енергетичну галузь області. І нам вдається. А це результат спільних зусиль команди висококваліфікованих фахівців-однодумців. Для мене важливо, щоб наші енергетики пишалися своє справою та нашим підприємством і передавали це ставлення своїм дітям, а ті приходили в нашу професію. Тож роблю все, що від мене залежить, аби в колективі ставало все більше династій, які б продовжували сімейну енергетичну традицію, і ми в нашому колективі з покоління в покоління ставали б ще більшою, ще дружнішою родиною. Я дякую кожному працівнику нашого Товариства за роботу, підтримку і розуміння важливості нашої справи. Бажаю міцного здоров’я і професійних успіхів, – зазначив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Закрыть