Заголовок сторінки

9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день – у першу чергу день пам’яті та вдячності тим, хто виборював для нас мирне небо та вільне життя на рідній землі. Низький уклін ветеранам та учасникам бойових дій. Ми вшановуємо пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності. Шана усім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття, кожному, хто доклав зусиль для спільної перемоги заради миру.Війна. Коротке слово, за яким стільки горя, жалю і невимовного смутку. Вона калічить долі і забирає життя. Ціна перемоги виявилася аж надто високою. На боротьбу з нацизмом і союзниками гітлерівської Німеччини стали мільйони українців. Воюючи в арміях різних країн світу, вони захищали насамперед рідну землю і майбутнє своїх дітей та нащадків. Багато хто так і не повернувся з фронту, мільйони матерів не дочекалися синів додому. Сьогодні ми згадуємо тих, кого застало те лихо - дідусів, бабусь, батьків - усіх, хто в ті страшні роки мужньо стояв за мир, справедливість і свободу для наступних поколінь. Дякуємо вам за можливість жити і творити майбутнє нашої країни. 

Учасники бойових дій, ветерани, солдатські вдови, діти війни – кожен із них відчув цей тягар на собі, у житті цілих поколінь різних держав війна залишила незгладимий, болючий слід. Важливо пам’ятати та пишатися визначним внеском нашого народу в перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» схиляє голови, віддаючи шану подвигу захисників миру і спокою. Ми мужня і сильна нація, на долю якої випадає доводити свою незламність, волелюбність, любов до ближнього і рідної землі. Дякуємо за мир, за перемогу. Честь і слава Героям!

Закрыть