Заголовок сторінки

ПАТ «Черкасиобленерго» приділяє значну увагу первинній підготовці кваліфікованих робітників. Днями у Товаристві пройшов перший дистанційний іспит для працівників за професіями «Машиніст автовишки та автогідропідіймача» та «Контролер енергонагляду», який провели за допомогою новітньої системи «Відеоконференція. Екзамен».
Фахівці отримують ґрунтовні теоретичні знання в Навчальному центрі Товариства та проходять професійно-практичну підготовку за місцем основної роботи – у відокремлених структурних підрозділах підприємства.

Карантин вніс свої корективи і в роботу Навчального центру ПАТ «Черкасиобленерго». Так, на виконання карантинних умов наказом від 22.05.2020 року № 207 організовано дистанційне проведення екзаменів, тобто кваліфікаційної атестації, для працівників Товариства, які проходили первинну підготовку починаючи в лютому-березні за професіями «Машиніст автовишки та автогідропідіймача» та «Контролер енергонагляду». Слід відмітити, що навчальні програми підготовки зазначених кваліфікованих робітників відповідають усім вимогам Стандартів професійної та професійно-технічної освіти, а здобувачі освіти отримують свідоцтва державного зразка.

Навчання – це добре, а ще краще - коли навчають фахівці, які добре знають справу і займаються нею не один рік. Для хорошого працівника важливо перейняти позитивний досвід, зрозуміти, як усе працює на практиці. Саме тому практичним навчанням у відокремлених структурних підрозділах керували колеги – майстри і висококваліфіковані робітники. Вони ж готували здобувачів освіти до кваліфікаційного іспиту та були присутні в онлайн-роботі комісії. До складу комісій було призначено керівників структурних підрозділів та провідних фахівців Товариства, в тому числі начальника служби охорони праці Сергія Бондаренка, провідного інженера групи експертного обстеження вантажопідіймальних механізмів та підйомників служби механізації та транспорту Миколу Каращука та заступника начальника центральної служби приладів обліку та метрології Валерія Сідельнікова. Також у роботі комісії взяв участь головний державний інспектор з охорони праці Управління Держпраці у Черкаській області Анатолій Яременко.Дистанційний іспит став можливим завдяки системі «Відеоконференція. Екзамен», розробленій IT-фахівцями Товариства. Директор навчального центру Дмитро Галат подякував Дирекції з інформаційних технологій та зв’язку 
за відповідальну роботу та привітав з успішною апробацією розробки.

Закрыть