Заголовок сторінки

Прийнято вважати, що для того, аби помилуватися мальовничими пейзажами, потрібно їхати за місто, однак працівники ПАТ «Черкасиобленерго» створили власний квітучий «острівець». В спеку чи дощ, маленький оазис із троянд і лаванди тішить не тільки енергетиків, а й дарує красу та ніжний аромат квітів перехожим.Ідея створити квітучий рай на території підприємства виникла минулого року. Тоді голова правління Товариства Олег Самчук запропонував провести весняну толоку до Вербної неділі і власними силами перетворити територію на квітник.

Колектив із задоволенням підтримав ініціативу, тому що така краса дарує натхнення та приємні емоції. Загалом було висаджено більше трьох сотень кущів троянд та лаванди.
- Працівник проводить на робочому місці не менше часу, ніж удома, тому хочеться, аби на території підприємства людям було затишно і комфортно. Праця енергетиків – непроста і дуже відповідальна, тому людям обов’язково потрібна віддушина, аби налаштуватися на роботу і мати натхнення. Приємно, що співробітники підтримали цю ідею, і тепер щодня можемо милуватися цією красою. Вже друге літо ми насолоджуємося чудовими клумбами із запашними трояндами та лавандою, і зупинятися на цьому не збираємося, у нас є чудові ідеї і бажання їх реалізувати. Кажуть, хочеш змінити світ – почни з себе, тож ми і змінюємо себе і світ на краще, - розповів голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

Закрыть