Заголовок сторінки

За оперативну ліквідацію наслідків негоди, що пройшла нещодавно Черкаським районом, колектив РЕМ отримав подяки від очільників органів місцевої влади.Шквальні вітри та грозові дощі наробили клопоту в селах, чимало домогосподарств лишилися без електропостачання. В таких ситуаціях енергетики одні з перших приступають до роботи, адже без електрики не працює практично нічого. Аварійні бригади ПАТ «Черкасиобленерго» в такі моменти працюють у посиленому режимі, аби якомога швидше відновити живлення. Тож керівники районних органів управління та самоврядування вирішили подякувати РЕМівцям за їх непросту і таку потрібну працю.Голова райдержадміністрації Володимир Клименко та голова райради Олексій Собко вручили подяки колективам Черкаського району електричних мереж (директор – Юрій Батурін), Худяківської енергодільниці (керівник – Сергій Грам) та Черкаської енергодільниці (керівник – Євгеній Чередніченко) і висловили сподівання на таку ж ефективну співпрацю і в подальшому.
- Робота енергетиків непомітна, але лише до того часу, поки у всіх є світло і не стається щось надзвичайне. Насправді ж, це саме ті люди, які першими приходять на допомогу і повертають комфорт у наші домівки. Сьогодні хочемо подякувати вам за високий професіоналізм, старанність та сумлінне виконання своїх обов’язків, – зазначив голова РДА Володимир Клименко.

Енергетики, у свою чергу наголосили – раді бачити, що їхню роботу цінують.– Приємно, що про нас згадують не лише в день енергетика і розуміють, наскільки наша праця важка і важлива. Забезпечувати якісне електропостачання в домівки жителів району – наше головне завдання. І ми виконуємо його в будь-яку пору року і за будь-яких погодних умов, – зауважив директор Черкаського РЕМ Юрій Батурін.

У ході дружнього візиту гості ознайомилися з роботою структурного підрозділу та оглянули нещодавно капітально відремонтовані будівлі РЕМ, у яких забезпечено комфортні умови як для відвідувачів, так і для персоналу.

- Приємно бачити такий рівень сервісу. Впевнений, що таке можливо тільки тоді, коли є взаєморозуміння між колективом та керівництвом. Відразу помітно, що керівництво Товариства піклується про облаштування структурних підрозділів і дбає про комфорт та безпеку працівників, – додав Володимир Клименко.

Закрыть