Заголовок сторінки

Лічильник електричної енергії призначений для вимірювання та реєстрації кількості спожитої електроенергії. Іноді на перший погляд справні лічильники можуть давати збій, тому періодично проводять їх планові огляди та технічні повірки. Помітити несправності в роботі приладу обліку можуть і споживачі. В даному випадку необхідно звернутися з відповідною заявою до оператора системи розподілу.

Що робити, якщо є підозри на несправність лічильника електричної енергії (далі – Лічильник)?

Якщо Ви помітили, що електролічильник не працює належним чином, необхідно звернутися до Вашого структурного підрозділу (РЕМ) ПАТ «Черкасиобленерго» та написати відповідну заяву. Якщо лічильник несправний не з Вашої вини – заміна буде проведена безкоштовно.

За період, коли лічильник не працював або некоректно обліковував спожиту електричну енергію, обсяг спожитої електроенергії розраховується по середньому добовому обсягу споживання.

Хто проводить повірку?

Відповідальність за проведення періодичної повірки, обслуговування та ремонт (зокрема, демонтаж, транспортування та монтаж) лічильника покладається на його власника, якщо інше не встановлено законом.

Контроль за своєчасністю повірки лічильників покладається на оператора системи розподілу. Оператором системи розподілу на території Черкаської області, є ПАТ «Черкасиобленерго», згідно відповідної ліцензії.

Періодична повірка лічильників побутових споживачів здійснюється за рахунок оператора системи розподілу. Однак у разі пошкодження, втрати або неправильної роботи лічильника з вини споживача, він відшкодовує вартість повірки, ремонту або встановлення нового.

Всі лічильники, які використовуються для визначення обсягів спожитої електричної енергії, повіряються організаціями уповноваженими на проведення повірки засобів вимірювальної техніки (наприклад ДП «Черкасистандартметрологія»), які є незалежними від енергетичних компаній та споживачів. Також у присутності представників вищезазначених організацій проводять експертизу пошкоджених лічильників та лічильників із зірваними або пошкодженими пломбами. Споживач має право бути присутнім при проведенні експертизи лічильника. За результатами експертизи складається відповідний акт.

Як часто проводять повірку лічильник електричної енергії (далі – Лічильник)?

Періодичність повірки для кожного типу лічильника різна. Вона може бути первинною – проходить на заводі-виробнику та періодичною – яка повинна проводитись у терміни, передбачені нормативними документами.

Також повірка може бути позачерговою у випадку:
- пошкодження лічильника та його ремонту;
- впливу на функціонування лічильника сторонніми пристроями чи предметами;
- пошкодження або відсутності пломб з відбитками тавр про повірку, встановлених на ньому.

У випадку, якщо позачергова повірка здійснюється за ініціативою споживача, роботи проводяться за його рахунок.

Як визначити міжповірочний інтервал?

Дата останньої повірки має бути вказана на пломбі, що знаходиться на електролічильнику, а саме дві останні цифри року, в якому проводилася повірка, та квартал. Для визначення терміну наступної повірки необхідно додати до дати, вказаної на пломбі лічильника, термін повірки лічильника.

Терміни повірок лічильників:
• Для всіх трифазних індукційних (дискових) лічильників – один раз на 4 роки, однофазних – один раз на 8 років.
• Для однофазних та трифазних електронномеханічних та електронних (статичних) лічильників, що були виготовлені до 1 грудня 2016 року – згідно термінів встановлених Держспоживстандартом України.

Для лічильників що були виготовлені після 01 грудня 2016 року:
• Для однофазних електромеханічних лічильників активної електроенергії – 8 (16)* років.
• Для трифазних електромеханічних лічильників активної електроенергії – 4 (10)* років.
• Для електронних (статичних) однофазних лічильників активної та реактивної електроенергії – 6 (16)* років.
• Для електронних (статичних) трифазних лічильників активної та реактивної електроенергії – 6 (10)* років.
* Міжповірочний інтервал (значення в дужках 16 або 10) для засобів вимірювальної техніки, які за результатами досліджень показників стабільності та метрологічної надійності відповідають вимогам національного стандарту (ДСТУ), повинен бути зазначеним в паспорті або декларації про відповідність лічильника.

Для трифазних лічильників з латинською абревіатурою NIK (починаючи з 2017 року випуску) міжповірочний інтервал становить 10 років.

Чому важливо надавати працівнику оператора системи розподілу доступ до лічильника

Оператор системи розподілу контролює технічний стан лічильників та інших засобів комерційного обліку. Тому він повинен мати безперешкодний доступ до лічильників та інших засобів комерційного обліку для проведення контрольного огляду та технічної перевірки. Споживач має право попросити представника оператора системи розподілу надати посвідчення.

Недопуск представника оператора системи розподілу до лічильника є порушенням нормативних документів. У випадку недопуску споживачем представників оператора системи розподілу до лічильника, ОСР у встановленому порядку має право припинити постачання електричної енергії споживачу.

Демонтаж лічильника або зняття встановлених на ньому пломб повинно проводитись в присутності представника оператора системи розподілу та у присутності споживача або уповноваженої ним особи.

Зверніть увагу! Ремонт лічильників повинні здійснювати кваліфіковані фахівці. Тому не намагайтеся самостійно демонтувати або замінити електролічильник. Це тягне за собою відповідальність, встановлену законодавством. Недотримання правил електробезпеки несе загрозу життю і здоров’ю!

ПАТ «Черкасиобленерго» закликає споживачів не втручатися в роботу лічильників та інших засобів обліку, не зривати чи порушувати пломби, не змінювати схеми підключення, не здійснювати самовільні підключення поза лічильниками – це є грубим порушенням законодавства та тягне за собою донарахування споживачу вартості необлікованої електричної енергії.

Крім того, згідно ст. 1881Кримінального Кодексу України, крадіжка електричної енергії шляхом самовільного використання без приладів обліку (якщо використання приладів обліку обов'язкове) або внаслідок умисного пошкодження приладів обліку чи у будь-який інший спосіб, якщо такими діями завдано значної шкоди, - карається штрафом від 100 до 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років або обмеженням волі на строк до 3 років. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, якщо вони завдали шкоду у великих розмірах - караються позбавленням волі на строк до 3 років.

Якщо маєте підозри про несправність лічильника – повідомте про це оператора системи розподілу. У разі виникнення інших питань щодо лічильників, можна звернутися до кол-центру 24/7 ПАТ «Черкасиобленерго», зателефонувавши за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 або до інформаційно-консультаційного центру за номерами (0472) 37-95-10; 37-44-90; 37-28-56; 33-57-4.

Закрыть