Заголовок сторінки

Не роботою єдиною. Енергетики Товариства продовжують пізнавати Черкащину. Культурні та туристичні поїздки їм організовує профспілковий комітет ПАТ «Черкасиобленерго». Цього разу на екскурсії побували працівники Чорнобаївського РЕМ. Цими вихідними вони відвідали Умань та Буки, що на Маньківщині.Під час візиту до Умані чорнобаївські енергетики побували в Національному дендрологічному парку «Софіївка», який по праву вважають однією з найкрасивіших пам'яток садово-паркового мистецтва України.Він розташований на околиці міста і займає площу 180 гектарів. Парк нікого не лишив байдужим і вразив своєю унікальністю.У культурну програму ввійшли й відвідини фентезі-парку «Нова Софіївка». Це абсолютно новий об’єкт, який виріс поруч із історичним дендропарком та є єдиним у Східній Європі дендропарком у стилі фентезі.
Тут поєднуються природа, сучасне і традиційне мистецтво, різні світові культури, які представлені унікальними композиціями та арт-об’єктами. Найбільше працівникам РЕМ припала до вподоби традиційна українська садиба з символічною атрибутикою та міфічними героями.Море позитивних та незабутніх емоцій подарував фонтан «Перлина кохання». Він є найбільшим у центральній Україні і вразив делегацію не лише звуковими та кольоровими ефектами, а й лазерним шоу.
Також учасники екскурсії побували на Буцькому каньйоні, який гордо іменують «маленькою Швейцарією». Види там, за їх словами, просто неймовірні.Подібні заходи представники профкому Товариства планують проводити і надалі, адже це чудова нагода для енергетиків відпочити від робочих буднів. А до всього - ще й дізнатися чимало цікавого з життя Черкащини.

Закрыть