Заголовок сторінки

Шановні батьки і вчителі! Почався новий навчальний рік, учні повернулися в школи. Там вони чи не щодня мають справу з різноманітними електроприладами – в класах, кабінетах, на уроках фізики, хімії, в майстернях, лабораторіях чи під час перерви. ПАТ «Черкасиобленерго» звертається до вас із проханням нагадати дітям основні правила електробезпеки.Правила безпечної поведінки в школі та на вулиці:
● Не залишайте електроприлади без нагляду на довгий час. Після закінчення роботи слід перевірити, чи все вимкнено. Якщо електроприлад загорівся, його в ніякому разі не можна заливати водою чи обривати провід руками.
● При виявленні пошкоджень, несправності, задимленості тощо учень має негайно повідомити про це вчителя, який керує роботою, або директора школи.
● Заборонено відчиняти двері розподільчих щитів, силових шаф, трансформаторних підстанцій та проникати в приміщення електроустановок, розмальовувати чи чіпляти на них плакати.
● Звертайте увагу на застережні знаки на приміщеннях електроустановок. Їх розміщують для того, аби попередити про небезпеку для життя та здоров’я.● Заборонено підніматися на дахи поїздів, локомотивів, вагонів, а також на конструкції мостів, освітлювальних вишок.
● Не можна підходити ближче, ніж на 8 метрів, до обірваного дроту повітряної лінії, який лежить на землі чи звисає з опори.

ПАТ «Черкасиобленерго» були започатковані такі проекти як «Енергетика для дошкільнят», «Енергетика очима дітей» та «Енергетика для школярів». Відповідні матеріали для опрацювання з дітьми Ви можете знайти на сайті Товариства у розділі Охорона праці та електробезпека.
                                                                                                                                                                                         завантажити журнал

Важливо! Якщо ви помітили обірвані проводи на лініях електропередачі, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи по демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками ПАТ «Черкасиобленерго» (це легко розпізнати по спецодягу), – негайно повідомте про це до кол-центру 24/7 Товариства за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 (цілодобово) або телефонуйте на 101.

ПАТ «Черкасиобленерго» нагадує про необхідність систематично проводити роз’яснювальну роботу з дітьми в школах та вдома. Бережіть себе та своїх близьких!

До уваги, добірка пізнавальних мультфільмів.

Цікаво про електробезпеку.

 

   
   
   
   
   
 
Закрыть