Заголовок сторінки

Підвищення заробітних плат для працівників є одним з пріоритетних напрямків роботи керівництва ПАТ «Черкасиобленерго». Адміністрація та профспілковий комітет звернулися до НКРЕКП щодо питання розрахунку фонду оплати праці, а також залучення представників Товариства до обговорень проекту встановлення демпфіруючого коефіцієнту β на 2021 рік. Це дасть змогу відстоювати інтереси трудового колективу щодо необхідності збільшення рівня оплати праці на наступний рік.
На даний час оприлюднено офіційні дані, необхідні для цього розрахунку в структурі тарифів ліцензіатів на 2021 рік. 

У разі встановлення демпфіруючого коефіцієнту β , що застосовується НКРЕКП на визначений період з метою регулювання темпів зростання витрат на оплату праці з урахуванням стану економіки держави, на рівні «одиниці», фонд оплати праці Товариства 2021 року вдасться збільшити.

Голова профкому Товариства Олександр Чорний у свою чергу звернувся до в.о. Голови Центрального комітету «Укрелектропрофспіфлки» Олександра Давиденка та Голови Черкаської обласної організації Олександра Молдованова з проханням підтримати ініціативу та долучитися до обговорень, а також особисто взяти участь у відповідних засіданнях разом з представниками ПАТ «Черкасиобленерго».

Інформація про хід та результати обговорень буде оприлюднюватися на сайті Товариства, слідкуйте за новинами.

Закрыть