Заголовок сторінки

Семінар-нарада профспілкового активу ПАТ «Черкасиобленерго» відбулася з 7 по 8 жовтня 2020 року за участі Профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості України і первинної профспілкової організації Товариства.Семінар проводили голова та головний бухгалтер Черкаської обласної організації «Укрелектропрофспілка» Олександр Молдованов і Оксана Черненко, голова профкому Товариства Олександр Чорний, його заступник Сергій Мулявка та головний бухгалтер профкому Товариства Ольга Мишанська.

У семінарі-нараді взяли участь голови профспілки філій ПАТ «Черкасиобленерго». Під час наради піднімали актуальні питання профспілкової роботи станом на сьогодні. Особливу увагу приділили темі захисту прав працівників.

Конструктивні обговорення у невимушеній та дружній атмосфері дали змогу детально розглянути та акцентувати увагу на важливих робочих моментах, що надалі дасть змогу удосконалити роботу первинної профспілкової організації Товариства та ПАТ «Черкасиобленерго» загалом. Усім учасникам заходу вручили пам’ятні дипломи.Символічно, що цей захід пройшов напередодні ювілейної дати створення професійних спілок Черкаської області.

Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» щиро вітає всіх спілчан, захисників прав та гарантій людей праці, і дякує їм за турботу, опіку, щоденну працю та неоцінений внесок у життя колективу Товариства. Бажаємо миру, родинного затишку, щастя, міцного здоров’я, витримки у всіх життєвих випробуваннях, подальших успіхів у праці, задоволення від досягнутого та вдячності від людей.

Закрыть