Заголовок сторінки

Напередодні Дня захисника України та свята Покрови працівників Товариства-учасників бойових дій відзначили нагородами та подяками. Цей почесний статус мають майже 150 енергетиків ПАТ «Черкасиобленерго».- 14 жовтня - день, який об’єднав три визначні дати української нації. Я пишаюся тим, що серед працівників нашого Товариства, у кожній філії є справжні захисники і вдячний кожному з них за те, що ризикуючи найціннішим вони відправилися боронити Україну. На жаль, один працівник Смілянської філії, Андрій Горбенко вже ніколи не повернеться додому. Він був одним із славетних «кіборгів», які до останнього тримали позиції в Донецькому аеропорту. Прошу шанувати пам’ять про нього та всіх Героїв, які споглядають на нас із небес. А також підтримувати їхні родини та допомагати їм, бо ми перед ними в боргу. Всім же хто повернувся або перебуває нині в лавах Збройних сил, бажаю здоров’я, сил та незламної віри в нашу перемогу. Хай матері частіше отримують листи-подяки, а сини і доньки повертаються додому. Бажаю нам усім миру і добра, – звернувся до присутніх голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.Відвідав голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" і Черкаську міську філію Товариства. Разом із головою первинної профспілкової організації Олександром Чорним він вручив подарунки та привітав присутніх із прийдешнім святом. Також вони виконали почесну місію – вручили Раїсі Сусло подяку за виховання сина-захисника Батьківщини від Черкаського гарнізону. Нині 7 працівників філії мають статус учасника бойових дій.– Колись були ветерани війни, і ми знали, що вони захищали Батьківщину. Нинішні учасники бойових дій – це люди, які захищають безпосередньо нас. Щиро дякуємо їм за це, бажаємо наснаги та міцного здоров’я, – зазначив у вітальному слові Олескандр Чорний.Також цього дня енергетики-учасники бойових дій отримали подяки міського голови та нагрудні знаки «За мужність і героїзм».- Вітаю вас зі святом відваги та сили духу. Ви завжди стоїте на сторожі безпеки і комфорту черкащан, усуваєте наслідки негод за будь-яких погодних умов, 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Радий вітати сьогодні ваших колег - енергетиків учасників бойових дій. Дякую за їхню мужність та героїзм. Бажаю, щоб у кожного з вас завжди був свій надійний тил, а в кожній родині - добробут, щоб ми всі жили в мирі і злагоді та мали змогу насолоджуватися життям, - сказав Анатолій Бондаренко.

Нагороди від міського голови Анатолія Бондаренко отримали:
- провідний інженер центральної служби приладів обліку та метрології Величко Павло Петрович (учасник АТО);
- начальник сторожової охорони відділу економічної безпеки Лисенко Іван Володимирович (учасник АТО);
- провідний інженер з транспорту служби механізації і транспорту Литвиненко Ігор Васильович (учасник АТО);
- електромонтер з ремонту повітряних ліній електропередачі 5 розряду служби високовольтних ліній Чо Олександр Володимирович (учасник АТО);
- машиніст автовишки та автогідропідіймача 5 розряду ІІ класу дільниці повітряних ліній електропередачі Черкаської міської філії Товариства Терещенко Володимир Григорович (учасник АТО);
- головний інженер відокремленого підрозділу «Черкасиенергоремонт» Тесленко Сергій Володимирович (учасник бойових дій в Афганістані).

З нагоди Дня захисника України усі працівники Товариства, які мають статус учасника бойових дій, отримають матеріальну допомогу в розмірі 1 000 гривень кожен. Також додаткові виплати отримають непрацюючі пенсіонери Товариства, які мають статус ветеранів війни. Матеріальну допомогу від Товариства у розмірі 5000 гривень отримала і вдова загиблого працівника Смілянської філії Товариства Андрія Горбенка.Низько схиляємо голови перед тими, хто віддав своє життя задля процвітання нашої держави, і тим, хто і сьогодні несе почесну варту на захисті українського народу та рідної землі на Сході України.

Закрыть