Заголовок сторінки

Вирішальна гра в осінньому чемпіонаті міста Черкаси з футзалу "Спорт - це життя" відбулася вчора, 29 жовтня. У футбольному "поєдинку" Вищої ліги зійшлися команди "Черкасиобленерго" та "Майфон".

Рахунок уже на 17-й хвилині відкрила команда «Черкасиобленерго». Крок за кроком наші спортсмени впевнено долали суперника та тримали його в тонусі. Вже на 45-й хвилині рахунок збільшився на користь енергетиків, а невдовзі вони забили ще один гол у ворота опонента. Боротьба була запеклою, енергетики до останнього змушували нервувати суперника та лідирували, лише раз пропустивши м’яч.Поєдинок закінчився блискавичною перемогою нашої команди із рахунком 5:1. До цієї гри хлопці готувалися ретельно та підійшли з усією відповідальністю. Два голи забив Олександр Слівченко, ще по одному - Максим Скоров та Олексій Сорокін, також був один автогол.Попереду у наших футзалістів - ще одна гра. Однак команда «Черкасиобленерго» вже зараз лідирує по кількості набраних очок, тому можна говорити про те, що вона достроково стала чемпіоном міста з футзалу.Загалом у Вищій лізі грали 5 команд, які братимуть участь у Другій лізі Чемпіонату України, що стартує 15 листопада.

- Учорашній поєдинок можна назвати «підготовчим». Результат нас задовольнив, сподіваємося на перемогу в Другій лізі. Дякуємо керівництву Товариства та всім колегам, які за нас уболівають, - зазначив спортивний директор футзальної команди ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Соловей.Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» вітає колег-спортсменів із перемогою! Пишаємося вашими здобутками та бажаємо наснаги, успіхів і нових звершень!

Закрыть