Заголовок сторінки

Черкасцям встановлюють нові сучасні електролічильники компанії-виробника «NIK» з можливістю дистанційного зняття показів. Такий пілотний проект днями стартував у Черкаській міській філії ПАТ «Черкасиобленерго».

Нові прилади обліку встановлюють жителям вулиці Тараскова, 6. Нині саме тривають монтажні роботи. У даному будинку планують облаштувати 220 лічильників. Перевага цих лічильників у тому, що ми можемо контролювати споживання цими приладами обліку без залучення людського ресурсу. Тобто контролеру не потрібно буде ходити і знімати покази лічильника щомісячно. На кінець місяця покази нам автоматично передаватимуться через GSM-зв'язок, – говорить директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Трохимець.Виконують дані роботи енергетики власними силами. Для цього задіяний персонал працівників відділу приладів обліку служби енергоаудиту Черкаської міської філії Товариства.
На підстанції, яка обслуговує саме вулицю Тараскова, 6, нині працює одна бригада, роботи виконують дев’ять осіб. Буквально за кілька годин плануємо впоратися і роботи будуть завершені, – зазначає інженер відділу приладів обліку служби енергоаудиту Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Микола Петриченко.За словами директора Черкаської міської філії Вадима Трохимця, роботу лічильників з можливістю дистанційного зняття показів електроенергії уже практикували. Щоправда іншої фірми – закордонної. Цього разу віддали перевагу вітчизняному виробнику. У 2008 році така система дистанційного зняття показів у нас була поставлена на базі лічильників «Меркурій». Ці лічильники виробляються не українськими заводами і коли вони виходили з ладу, то були проблеми з ремонтом, – говорить директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Трохимець.Загалом на сьогодні Черкаська міська філія обслуговує близько 130 тисяч лічильників, з них – 121 тисяч у побутових споживачів та близько 9-ти тисяч – у юридичних.
Відповідно до закону про метрологію лічильники, які перебувають у побутового споживача, їх обслуговування, ремонт чи заміна відбуваються за рахунок Товариства, підсумовує директор Черкаської міської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Трохимець.
Робота зі встановленням нових сучасних електролічильників фірми «NIK» з можливістю дистанційного зняття показів продовжуватиметься і надалі. Роботи по їх встановленню відбуватимуться в новобудовах.

Закрыть