Заголовок сторінки

Колектив Товариства вітає футзальну команду «Черкасиобленерго» з перемогою в Чемпіонаті міста Черкаси з футзалу!

5 листопада «Черкасиобленерго» у 10 турі перемогою підтвердило свій чемпіонський статус.Енергетики, як завжди, підійшли до гри відповідально та з ентузіазмом. Матч Вищої ліги відбувся між командами "Черкасиобленерго" та ЮГ-2000. Вона була яскрава і насичена.Поєдинок закінчився перемогою енергетиків із рахунком 2:1. Голи: Лобов – Манжела (АГ), Калініч

Матч розпочався емоційно. ЮГ-2000 з перших хвилин побіг у атаку і намагався забити. Проте Обленерго справно захищали свої ворота. На другій хвилині енергетики відкрили рахунок у матчі (Манжела помиляється – автогол). ЮГ-2000 продовжує грати агресивно і вже на сьомій хвилині заробляє шостий фол. До м’яча підходить Раковський та б‘є значно вище воріт. Через хвилину ЮГ знову фолить. Мачульський за балачки отримує "жовту", за мить ще одну картку за фол і йде на трибуни. Цього разу стандарт виконує Лобов і забиває.Другий тайм був не менш емоційним. ЮГ-2000 тепер грає без замін. На 17-й хвилині їм вдається забити: Калініч робить рахунок 2:1. Під кінець тайму енергетики могли забити, проте Манжела кілька разів рятує свою команду.Пишаємося нашими переможцями та бажаємо їм нових перемог!