Заголовок сторінки

ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує дбати про модернізацію та капітальні ремонти електроустаткування по всій області. Цього разу кардинальних змін зазнала підстанція 110/35/10 кВ «Ватутіне». Тут встановили новий потужний трансформатор.

Загалом дана підстанція розрахована на роботу двох трансформаторів. Один з них вийшов з ладу у 2018 році через фізичну зношеність. Його заміна розпочалася у цьому році, зараз тривають монтажні роботи.- Зараз ми його встановили. Однак попереду ще чимало монтажних робіт з перевірки, налагодження та введення в експлуатацію, - говорить заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Гайко.Заміна трансформатора на підстанції «Ватутіне» є істотним кроком у поліпшенні енергопостачання споживачів Черкащини. Даний трансформатор забезпечуватиме якісне та безперебійне електропостачання споживачам Звенигородського, Шполянського, Городищенського, Катеринопільського та Тальнівського районів.- Із заміною трансформатора на новий забезпечується надійне живлення споживачів. Введення даного силового трансформатора в роботу дасть можливість проведення всіх робіт з капітального, поточного ремонту, технічного обслуговування на підстанції «Ватутіне», - говорить заступник директора технічного з високовольтних мереж ПАТ «Черкасиобленерго» В’ячеслав Гайко.Роботи по облаштуванню електроустановки виконують власними силами. Для цього задіяний персонал служб електропідстанцій, релейного захисту, автоматики та вимірювання, ізоляції та захисту від перенапруг, механізації і транспорту Товариства, а також працівники ВП «Черкасиенергоремонт».
- На даний час виконується роботи трьома бригадами: служби підстанцій, яка виконує роботи по монтажу та прокладанню контрольних кабелів. Виконуються роботи бригадою релейного захисту, а саме налагодження релейного захисту та автоматики також працюють працівники служби ізоляції, які виконують заміри та випробування даного силового трансформатора, - говорить начальник центральної групи підстанцій ПАТ «Черкасиобленерго» Віталій Темічев.Підсилили трансформаторну підстанцію у рамках Інвестиційної програми на 2020 рік. За словами директора з інвестицій та перспективного розвитку Олександра Бращенка, потужності обох трансформаторів вистачить для безперебійної роботи підстанції в цілому.- Реалізація цього заходу дасть нам змогу здійснювати нашу головну місію – надавати надійну послугу з розподілу електричної енергії для споживачів даних районів Черкащини, - підсумовує директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Бращенко.Запрацює на повну силу ПС «Ватутіне» вже до кінця місяця. Тоді енергетики планують завершити всі монтажні роботи і запустити в дію трансформатор. Утім, на цьому не зупиняються. Попереду масштабне будівництво - триває проєктування трансформаторної підстанції 150/35/10 - Умань 2, яка вирішить проблеми з надання послуги з розподілу для міста Умань та всього Уманського району.

Закрыть