Заголовок сторінки

Наближаються новорічні свята – пора родинних зустрічей та яскраво прикрашених домівок. Практично в кожній оселі засяють гірлянди на новорічних ялинках. Однак аби свято не закінчилося неприємною несподіванкою, варто дотримуватисяпевних вимог правил пожежної безпеки і обов’язково нагадати їх дітям.Під час проведення Новорічних свят необхідно пам’ятати:

► ялинка повинна встановлюватися на стійкій основі;

► за відсутності в приміщенні електричного освітлення (під час можливого відключення, тощо) святкування повинно проводитися тільки протягом світлового дня;

► ялинку не слід встановлювати в проходах, біля виходів, на шляхах евакуації;

► гірлянди та інші прикраси, які підключаються до електромережі, промислового виробництва застосовуються за умови наявності паспорта або сертифіката відповідності;

► підключення гірлянд до мережі повинно виконуватися тільки за допомогою штепсельних з’єднань;

► у разі виявлення несправності в ілюмінації вона повинна бути терміново вимкнена;

► забороняється застосовувати для прикрашання ялинки свічки.

Крім того, слід повністю позбутися від саморобних новорічних гірлянд. Справа в тому, що саморобні гірлянди зазвичай роблять з ламп розжарювання, тому з ними не можна допускати прямого контакту з папером, пластиком й іншими горючими матеріалами.

Найкращий вибір – це світлодіодні гірлянди. Вони не тільки повністю пожежобезпечні, оскільки не містять нагрівальних елементів, але і значно економлять електроенергію, в порівнянні зі звичайними ламповими гірляндами.

Також, не можна забувати, що гірлянди та інші прикраси промислового виробництва, які живляться від електромережі, повинні мати паспорт або сертифікат відповідності.

У разі виникнення пожежі або надзвичайної ситуації телефонуйте за номером «101»!

Будьте обачні та пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже Вас від трагічних наслідків та псування Новорічного настрою!

Закрыть