Заголовок сторінки

Новорічні свята – улюблена пора дітей, адже це час для здійснення мрій, сюрпризів і подарунків. Традиційні солодкі презенти отримали вихованці Шполянської загальноосвітньої санаторної школи І-ІІІ ступенів, над якою веде шефство ПАТ «Черкасиобленерго».У гості до дітлахів завітали голова первинної профспілкової організації Товариства Олександр Чорний та директор Шполянської філії Володимир Висотенко. Від імені всього колективу та голови правління Олега Самчука вони привітали юних вихованців закладу із новорічними святами, побажали їм натхнення, гарних оцінок та яскравих вражень у новому році.

ПАТ «Черкасиобленерго» щороку вітає підшефну малечу зі святами: новорічними, «шкільними» - Днем знань та святом останнього дзвоника, Днем захисту дітей. Крім гостинців, школа отримує від Товариства інші, не менш корисні, подарунки, необхідні для навчального процесу.

Традиційно вітають і дітей працівників Товариства. Крім того, для них організовують конкурси та дбають про їхнє оздоровлення. Щороку малеча з багатодітних родин енергетиків із користю проводить час у кращих дитячих таборах відпочинку області. Цьогоріч пандемія дещо змінила плани, тож оздоровчу кампанію провести не вдалося, однак дітлахи мали змогу разом із батьками побувати на базах відпочинку Товариства, де кожен міг знайти собі розваги до душі.Колектив ПАТ «Черкасиобленерго» щиро вітає із прийдешніми новорічними святами та бажає, щоб у новому році здійснилися кожна дитяча і доросла мрії.

Закрыть