Заголовок сторінки

День енергетика – найулюбленіше свято працівників ПАТ «Черкасиобленерго». 22 грудня урочисто вітали енергетиків в усіх філіях Товариства. Цьогоріч у цей святковий день керівники структурних підрозділів та адміністрація ПАТ «Черкасиобленерго» зібралися в Умані.

Поєднувати важливі дати з відкриттям оновлених та капітально відремонтованих будівель у структурних підрозділах стало доброю традицією в Товаристві.Тож до Дня енергетика урочисто відкрили сучасний сервісний центр Уманських енергетичних мереж та відділи по обслуговуванню юридичних та побутових споживачів, виробничі та службові приміщення, облаштували нову лабораторію.
І все це зроблено в найкоротші строки – буквально за пів року. Переваги позитивних змін уже відчули на собі і персонал, і відвідувачі.Міська ж влада називає підприємство взірцевим, а співпрацю з ним - ефективною та перспективною. Уманчани бажають енергетикам безаварійної роботи і хочуть, щоб підприємства Умані брали приклад і ставали такими ж гарними, як і оновлена Уманська філія.
Урочисті заходи розпочалися в Уманській міській раді, де гостинно зустріли та привітали енергетиків представники органів місцевого самоврядування. Завітали на свято і депутат Верховної Ради України від Черкащини та голова Наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго».Кращі працівники енергетичної галузі області у свій професійний день отримали подяки, грамоти та нагороди: від Міністерства енергетики України, голови Наглядової ради ПАТ «Черкасиобленерго», голови правління Товариства, міського голови Умані, районної державної адміністрації та обласної профспілкової організації.- Вітаю Вас із професійним святом - Днем Енергетика! Для більшості з нас це не просто професія - це покликання, справа цілих династій, які з покоління в покоління передають знання, інтерес, захоплення та любов до енергетики. Я дякую за те, що ви подарували частину свого життя справі, яка робить світ кращим - дарує людям світло, тепло, комфорт і добробут. І що у Вашому серці є місце для нашого Товариства, - наголосив голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.За словами Олега Самчука, 2020-й виявився непростим як для енергетичної галузі, так і держави в цілому. Але попри всі випробування, Товариство впевнено продовжує йти шляхом сталого розвитку і нарощувати темпи підвищення якості та надійності розподілу електроенергії. Підтвердженням цьому стало місце в ТОП-5 серед компаній-операторів системи розподілу за показниками якості електропостачання SAIDI.
- Завдяки нашій згуртованості та чітко наміченим цілям, ми кожного року впевнено нарощуємо позитивну динаміку, більшу від попереднього року на 20, 30, 50 відсотків. Сьогодні виконується Інвестиційна програма Товариства, фінансуються капітальні ремонти енергомереж та устаткування, встановлюється нове обладнання, в тому числі й за кошти інвесторів. Крім того, всіма підрозділами активно ведуться розчистки ліній, і нині максимально мінімізоване виникнення аварійних ситуацій через падіння дерев чи гілля. Крок за кроком оновлюється і автопарк Товариства. Він постійно поповнюється новими машинами та дороговартісною спецтехнікою, а наступного року в рамках Інвестиційної програми планується закупівля автомобільних вишок, вантажних кранів та іншої спецтехніки. І це все – лише маленька частинка справ, які ми з вами встигли зробити за рік – рік наших спільних досягнень та перемог. Дякую вам за сумлінну та добросовісну працю. Я пишаюся тим, що очолюю колектив професіоналів. Бажаю вам усім здоров’я, оптимізму, віри в майбутнє та командної роботи протягом нового 2021-го року, – підсумував свій виступ Олег Самчук.

Ефективну роботу підприємства відзначив і голова Наглядової ради Василь Богатир.- Енергетиками Черкащини нині дійсно потрібно пишатися. Товариство, не дивлячись на складний рік, працювало з прибутком, помітна динаміка виконання Інвестиційної програми, фінансування капітальних ремонтів енергомереж та їх технічного обслуговування, - каже він.Василь Богатир наголосив, що за 20 років, які він перебуває в Наглядовій раді Товариства, такого розквіту та стабільної роботи підприємства, як за останні три роки, досі не було.- Ви створюєте комфортні умови для споживачів та відкриваєте сучасні сервісні центри по філіях Товариства. Сьогодні – новий центр в Уманському районі. І це дійсно якісний простір, відчувається повага до людей, а також бажання розвиватися і ставати кращими. А головне в ПАТ «Черкасиобленерго» – це справжня турбота про колектив. Я відвідував Черкаську міську та Черкаську районну філії, і ось сьогодні Уманські енергетичні мережі. Скрізь зроблені капітальні ремонти, нові меблі, техніка, працівники задоволені, – зауважив він. – Сподіваюся, що все навколо сприятиме тому, щоб колектив ПАТ «Черкасиобленерго» здійснив всі свої мрії і став взірцем енергетичної галузі країни.

Висловити свою повагу та особисто привітати працівників підприємства завітав і депутат Верховної ради України Антон Яценко. Його підтримку та допомогу енергетики відчули в 2017-му році, коли разом із трудовим колективом народний обранець штурмував владні кабінети НКРЕКП, Фонд держмайна та інші вищі установи держави, аби допомогти працівникам отримувати зароблене та вберегти підприємство.- На ваших плечах - дуже складна робота. Хочу подякувати всьому вашому колективу і зокрема голові правління Олегу Самчуку за якісну роботу, відданість справі, відстоювання інтересів працівників та постійне вдосконалення енергетичної системи Черкащини. Всім вам наснаги, здоров’я і хай у всьому щастить, - привітав енергетиків депутат.В свою чергу, Олег Самчук вручив Антону Яценку подяку за підтримку і небайдужість до долі колективу. 

Міський голови Умані Ірина Плетньова побажала енергетикам міцного здоров’я, процвітання та родинного затишку.- Ваша справа вкрай важлива і потрібна для кожного з нас. Сучасне життя просто неможливо уявити без електроенергії. Дякую вам за вашу роботу та сподіваюся на подальшу ефективну співпрацю. З Днем енергетика, - сказала Ірина Плетньова.Також під час святкових урочистостей очільниця міста передала енергетикам довгоочікуваний документ - дозвіл на проєктну документацію будівництва підстанції «Умань-2».Товариство продовжує оновлювати мережі та будувати нові об’єкти. Будівництва нової підстанції дозволить розвантажити міські електричні мережі та надійно обслуговувати споживачів Умані та Уманського району.
Після привітань і нагород учасники заходу урочисто відкрили новий сучасний сервісний центр Уманських енергетичних мереж, відділи по обслуговуванню юридичних та побутових споживачів, капітально відремонтовані виробничі та службові приміщення, нову лабораторію.
Нині Уманська філія ПАТ «Черкасиобленерго» привертає увагу кожного перехожого.Ще з вулиці неозброєним оком видно позитивні зміни - починаючи від нової огорожі, даху, утеплених фасадів, сучасних вікон та дверей, до святкових декорацій – це лише частина оновлень.Облаштовано нову зупинку для громадського транспорту та паркувальні місця для приватних авто.Директор філії Сергій Ченчик каже: за цей досить короткий час було капітально відремонтовано приміщення високовольтної лабораторії, кабінети для працівників по обслуговуванню приладів обліку, групи технічного аудиту, консультативного центру, бухгалтерії, комерційної служби. Тепер там тепло, світло та затишно.

Новенькі меблі, стіни, підлога – замінили практично все – від вікон до стільців.Крім того, у ході ремонтних робіт повністю переоблаштували побутові кімнати, в яких тепер є зручні сушарки, меблі, душ.Обладнали і кімнати для прийому їжі.– Важко навіть сказати, наскільки це разючі зміни для нас. Раніше люди не мали нічого, навіть не могли прийняти душ після тяжкої роботи на об’єкті, а тепер для них забезпечено всі умови, – каже Сергій Ченчик.І додає: це – тільки початок. Усе, що було зроблено – це лише перший етап. Попереду – другий, який передбачає капітальний ремонт адмінприміщення, із встановленням сучасної системи кондиціонування, заміною систем опалення, водо- та електропостачання.

Інженер хімлабораторії високовольтної служби Таміла Саргіцька – енергетик зі стажем, працює у філії вже 13 років.– До цього ми довгий час працювали в негарних скажімо так умовах. Буквально за рік усе змінилося до невпізнаваності. Ми навіть не очікували, що таке може бути. Це як новорічна казка. Дуже вдячні керівництву Товариства та всім, хто був задіяний до цієї роботи, – говорить вона.Інспектор групи технічного аудиту комерційної служби Богдан Дорошенко підтверджує: змін уманські енергетики чекали довго.І нарешті дочекалися.
– Коли бачиш такі позитивні зрушення, то пишаєшся своїм підприємством і тим, що ти тут працюєш, – каже він.Уманчанка Олена прийшла до консультативного центру вирішити своє питання. Каже – була приємно здивована новою обстановкою.– Думаю, тепер буду приходити сюди частіше, коли потрібно буде вирішити те чи інше питання. Я задоволена і такими умовами, і роботою працівників, – зазначає жінка.Крім того, що капітально оновили приміщення, на території філії побудували сучасний полігон, де кожен працівник може побачити, як виглядає повітряна лінія 10 кВ, виконана із застосуванням захищених проводів. В Україні такі лінії ще не особливо популярні, однак це – майбутнє, і енергетики мають знати все про роботу з таким устаткуванням, – впевнені у філії.- Вчинки кажуть більше, ніж слова. Ми постійно працюємо над якістю електропостачання, рівнем сервісних служб, впровадженням сучасних технологій для споживачів. Але для мене працівники Товариства завжди в пріоритеті – їх комфорт, забезпечення, рівень зарплат. Я пишаюся, що очолюю колектив ПАТ «Черкасиобленерго» і глибоко вдячний кожному члену нашої великої родини. Дякую вам усім за якісну роботу і бажаю міцного здоров’я, професійного зростання та реалізації заповітних мрій. З Днем енергетика та прийдешніми святами, - сказав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.Черговий «енергетичний рік» підходить до завершення. Товариство продовжує виконувати своє головне завдання – працювати над підвищенням якості розподілу електроенергії.У планах – економічне зростання та розвиток підприємства, масштабні будівництва енергетичних об’єктів, розчистки ліній електромереж, чисельні ремонтні роботи в структурних підрозділах та багато корисних оновлень.

Закрыть