Заголовок сторінки

Сьогодні у ПАТ «Черкасиобленерго» відбулося новорічне свято для діток працівників Товариства.Новорічний ранок пройшов на свіжому повітрі і звісно ж в компанії Діда Мороза та Снігуроньки. Малечу розважали актори Черкаського драматичного театру.
Дід Мороз зі Снігуронькою підготували для дітлахів чимало конкурсів та розваг. Порадували дітлахів ще й співами та танцями. Припали до вподоби розваги не лише діткам, а й батькам. Усі як один активно долучалися до розваг із Дідом Морозом.
Звичайно не обійшлося без подарунків та солодощів. Їх діти отримали від головного героя новорічних свят і керівництва ПАТ «Черкасиобленерго».Загалом свято пройшло весело та динамічно. Всі батьки та діти лишилися приємно вражені від свята.- Безумовно, ми любимо Новий рік. Адже це час нових звершень та позитивних змін в житті. Але найбільше свято Нового року чекають діти, для них це час справжніх чудес. Тому ми організовуємо, проводимо і будемо проводити подібні заходи. Аби нашим діткам подарувати більше радості і приємних емоцій, - каже голова профкому ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.

Закрыть