Заголовок сторінки

31 січня енергетики зустрілися у поєдинку з командою «ЮГ-2000» та блискавично перемогли з рахунком 4:1 (1:0). Завдяки цьому команда «Черкасиобленерго» посіла 1 місце регіонального етапу чемпіонату України з футзалу (II ліга, черкаська зона).

Долати омріяну висоту команди почали зі стартових секунд зустрічі і були близькими до успіху, але в одних епізодах гарно грали воротарі, а в інших – заважала неточність при ударах. Ближче до середини тайму гра набула розміреного темпу із сильною, але не грубою, боротьбою. За дві хвилини до перерви у Черкасиобленерго спрацювала зв’язка Дєдов-Аргеєв – і рахунок у зустрічі відкрито – 1:0. Основну роботу у цьому епізоді виконав Дєдов, а Аргеєв вибіг на ту позицію, яка найменше контролювалася ЮГом.На 13 (!) секунді другого тайму зустрічі Лобов насмілився на дальній і потужний удар із середньої дистанції, Манжела не зумів парирувати – 2:0. Але вже через 30 секунд пас партнера по команді на голову Біляка був ідеальним – 2:1. На 16 хвилині у Черкасиобленерго вже Аргеєв віддячив точним пасом Дєдову – 3:1. ЮГ-2000 кидає усі сили на штурм воріт опонентів. На 21 хвилині Мачульський пробиває перспективний штрафний, але шкіряна куля пролетіла повз ворота. Наприкінці зустрічі Раковському вдалося продавити захист ЮГа-2000 і забити четвертий м’яч.Голи: Аргеєв, Лобов, Дєдов, Раковський- БілякТож, у кінцевому підсумку команді енергетиків вдалося вибороти чемпіонське звання, адже на кону цієї конкретної зустрічі були золоті нагороди чемпіонату країни з футзалу серед команд другої ліги черкаської зони.

Вітаємо нашу команду з достроковою перемогою та бажаємо подальших звершень, успіхів та нових перемог!