Заголовок сторінки

На Черкащину насувається ускладнення погодних умов. За словами синоптиків негоду спричинить південний циклон. Тож очікуються значні опади та налипання мокрого снігу. На дорогах ожеледиця. Завтра, 12 лютого, ситуація кардинально не зміниться. Більше того, в обласному гідрометеоцентрі прогнозують величезні снігові замети та хуртовини. Пориви вітру 15 – 20 м/с.Такі несприятливі погодні умови можуть спричинити пориви повітряних ліній електропередачі. Тому ПАТ «Черкасиобленерго» закликає під час негоди бути обачними та відповідальними і дотримуватися елементарних правил безпеки. 

У випадку аварії, виявленні пошкодження чи пориву лінії електропередачі терміново повідомляйте до кол-центру Товариства. Він працює у цілодобовому режимі за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 або за номерами диспетчерської служби філій, чи в управління ДСНС за номером 101, або ж у місцеві органи влади.

Ні в якому разі не наближайтеся до обірваного проводу. Відстань до виявленого пошкодження має бути не менше 8-ми метрів. Якщо ви побачили обірваний провід, що лежить на землі, відійдіть на безпечну відстань, по можливості обмежте доступ до місця, де лежать проводи та попередьте оточуючих про небезпеку.

Закрыть