Заголовок сторінки

І в сніг, і в дощ. Черкаські енергетики працюють за будь-якої погоди та часу доби.

Планові роботи щодо розчистки трас повітряних ліній електропередачі та технічного обслуговування трансформаторних підстанцій тривають постійно по всій області. Нині бригади Черкаської філії проводять роботи в селі Хутори.Усе задля того, аби уникнути перебоїв в електропостачанні.- Ми працюємо регулярно цілий рік. Нині ми проводимо розчистку траси на лінії 0,4 кВ у селі Хутори Черкаського району. Обрізка дерев, в першу чергу, необхідна для усунення аварій. Тому, незважаючи на непогоду та сильні морози, ми працюємо на випередження та усунення дефектів, - говорить електромонтер IV групи з експлуатації розподільних мереж Черкаської енергодільниці Черкаської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Віктор Каймаков.
Черкаська філія ПАТ «Черкасиобленерго», як і всі інші філії Товариства, має затверджений план-графік розчисток трас повітряних ліній, згідно з яким і виконують обрізку дерев. Незважаючи на складні погодні умови, які усладнюють виконання важливих робіт енергетикам, від визначеного плану працівники не відступають.
- Протягом лютого місяця у нас було заплановано провести розчистку на лініях 10 кВ вздовж 8,5 кілометрів трас повітряних ліній. На сьогодні вже розчищено більше половини. На лініях 0,4 кВ по Черкаському району із запланованих 10 кілометрів – виконано майже 6 кілометрів, - зазначає головний інженер Черкаської філії ПАТ «Черкасиобленеро» Юрій Сафонов.
Тут, крім розчистки трас повітряних ліній, енергетики проводять і комплексне технічне обслуговування трансформаторних підстанцій 6 – 10/04 кВ. Дані профілактичні роботи також виконують регулярно.
- Нині Черкаська філія обслуговує 517 трансформаторних підстанцій 6 – 10/04 кВ. Із січня у нас уже проведено 27 комплексних обстежень ТП. На лютий із запланованих 60 – вже зроблено близько 20. Нині роботи продовжуються, і всі заплановані роботи будуть виконані, - каже головний інженер Черкаської філії ПАТ «Черкасиобленеро» Юрій Сафонов.ПАТ «Черкасиобленерго» закликає споживачів із розумінням ставитися до тимчасових незручностей, які можуть виникати під час планових або аварійних робіт, чи під час розчистки ліній електропередач, ремонту устаткування. Адже дані роботи направлені на підвищення якості та надійності електропостачання, що в свою чергу забезпечить комфорт та затишок в оселях черкащан.- Незважаючи на погану погоду ми працюємо із задоволенням. Усе задля того, аби у домівках було світло, - говорить майстер II групи бригади централізованого ремонту трансформаторних підстанцій Черкаської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Плохута.У свою чергу черкаські енергетики закликають бути пильними та при виявленні обірваних проводів, повалених дерев або гілок на лінії електропередачі, терміново повідомляйте до кол-центру 24/7 Товариства. Він працює у цілодобовому режимі за багатоканальними номерами (0472) 33-87-87, (093) 170-40-57, (050) 434-87-87, (067) 690-48-48 або за номерами диспетчерської служби філій, чи в управління ДСНС за номером 101, або ж у місцеві органи влади.

Закрыть