Заголовок сторінки

Капітальні ремонти ліній електромереж нині тривають у всіх філіях Товариства. Зокрема на Драбівщині розгорнули цілу кампанію щодо оновлення мереж.

До кінця року мають амбітні плани – планують замінити більше півтисячі старих опор на нові. Нині роботи тривають у селі Безбородьки. Повністю модернізують вулиці Шевченка, Садову та Лісову.
- Зараз ми приступили до виконання капремонту повітряних ліній 0,4 кВ від трансформаторної підстанції 286, лінія – 1 і лінія – 2 із заміною опор. По лінії – 1 ми вже замінили 17 опор, зараз працюємо по лінії – 2, плануємо замінити більше 50-ти опор, - говорить головний інженер Драбівської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Лук'яненко.За словами майстра лінійної дільниці Анатолія Левченка на балансі Драбівської філії нині знаходиться близько 700 км повітряних ліній 0,4 кВ та майже 530 км – 10 кВ.- Дякувати Богу для виконання цих робіт забезпечені усім необхідним на 100 %. І матеріали є, опори, траверси, тобто забезпечені всім повністю. Тому й роботи виконуємо вчасно, - говорить майстер лінійної дільниці Драбівської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолій Левченко.Те, що роботи місцева бригада виконує оперативно та добросовісно, відмітили і самі жителі села.
- Для мене дуже важливо і для наших односельців те, що роблять наші енергетики. Зовсім інших вигляд матиме наша вулиця. Крім того і надійність електропостачання покращиться. Думаю і далі буде розквітати наше село, - зазначив місцевий житель села Безбородьки Микола Савченко.Капітальні ремонти ліній електромереж на Драбівщині та й в області в цілому – серед пріоритетів роботи Товариства. Призначені вони для більш надійної роботи мереж, що в подальшому забезпечать якісне та безперебійне електропостачання.- Увесь наш персонал на перше місце ставить виконання капремонтів, тому що це поліпшення своєї роботи, тобто безпека усього нашого персоналу і найголовніше це безпека населення. Нарощуємо ми в цьому році капремонти. Якщо в минулому ми замінювали близько 400 – от, то в цьому році цифра значно більша. Плануємо вже більше півтисячі, - відмітив директор Драбівської філії ПАТ «Черкасиобленерго» Вадим Бзенко.Турбота про споживача для енергетиків Черкащини лишатиметься і надалі завданням № 1. Усе, аби мінімізувати будь-які незручності для споживача та надавати якісні послуги з розподілу електричної енергії.

Закрыть