Заголовок сторінки

Для якісного забезпечення розподілом електричної енергії споживачів Черкащини ПАТ «Черкасиобленерго» постійно працює над впровадженням сучасних технологій. Так, для підвищення ефективності комерційних процесів, а також з метою впровадження та забезпечення функціонування центральної інформаційно-телекомунікаційної платформи "DATAHAB" у Товаристві відбувся семінар для працівників  відокремлених структурних підрозділів та філій ПАТ «Черкасиобленерго».Аби залучити та ознайомити усіх працівників, семінар проходив протягом двох днів. Зокрема учора, 17 лютого захід відбувся у актовій залі відокремленого структурного підрозділу "Уманські енергетичні мережі".
Сьогодні, 18 лютого навчання провели у актовій залі адміністративної будівлі ПАТ «Черкасиобленерго». Семінар відбувся для працівників відокремлених структурних підрозділів та філій, які входять у ці підрозділи.
Ознайомив учасників семінару із основними процесами, якими повинен володіти персонал Товариства, начальник служби по роботі зі споживачами дирекції комерційної ПАТ «Черкасиобленерго» Сергій Труба.Він зауважив, що нині в енергетичній галузі відбуваються великі історичні події.

- Енергетика країни зазнає значних змін. Раніше функції адміністратора комерційного обліку з ведення реєстрів точок комерційного обліку, адміністрування процесів зміни електропостачальника, адміністрування припинення електропостачання та агрегації даних комерційного обліку виконували оператори системи, тобто ПАТ «Черкасиобленерго». Нині ці повноваження по Україні переходять до Національної енергетичної компанії "Укренерго", а всі оператори системи, в тому числі і ПАТ «Черкасиобленерго» зобов’язані забезпечувати інформаційно-телекомунікаційну платформу "DATAHAB" якісною інформацією,- розповів Сергій Труба.Тож власне про те, як правильно та якісно здійснювати наповнення інформацією такої платформи, говорили під час семінару.

Слід додати, що новостворена платформа "DATAHAB" – це централізована платформа обміну інформацією з єдиною базою даних точок комерційного обліку та історією електроспоживання.

 Її впровадження забезпечить єдине інформаційне джерело обліку електроспоживання для «оптового» та «роздрібного» ринку, в результаті енергетичний ринок матиме єдине джерело даних електроспоживання по всіх учасниках ринку та їх споживачах. Про це йшлося під час семінару.

ПАТ «Черкасиобленерго» продовжує впровадження платформи "DATAHAB" а також інших сучасних інформаційних технологій, з єдиною метою – отримання споживачем якісних послуг з розподілу електричної енергії.

Закрыть