Заголовок сторінки

Конкурс відеопрезентацій серед відокремлених структурних підрозділів Товариства "Погляд крізь роки: минуле та сьогодення ПАТ "Черкасиобленерго""


Привітання та нагородження учасників конкурсу "Мої батьки - ЕНЕРГЕТИКИ"

З нагоди професійного свята Дня енергетика для дітей та онуків працівників ПАТ «Черкасиобленерго»було оголошено проведення творчого конкурсу «Мої батьки – ЕНЕРГЕТИКИ».   

До участі в Конкурсі було представлено всього 39 робіт в чотирьох номінаціях: «Літературна», «Художня», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Слова та мелодія Гімну Товариства».
Висловлюємо вдячність всім колегам за активність та небайдужість, чиї діти стали учасниками конкурсу.
Окремі слова подяки просимо передати кожному маленькому таланту - учаснику конкурсу, за старанність, креативність та велике душевне тепло, яке було вкладено у запропоновані на конкурс твори.
Привітання та нагородження маленьких переможців подарунками та солодощами було організовано в кожному РЕМ та апараті управління ПАТ "Черкасиобленерго”, за місцем роботи батьків, чиї діти взяли участь в конкурсі.

     


Фото-звіт екскурсії
"Робота моїх батьків” та нагородження дітей працівників апарату управління та Смілянського РЕМ


 


Підсумки дитячого творчого конкурсу «Мої батьки – ЕНЕРГЕТИКИ»

З нагоди професійного свята Дня енергетика для дітей працівників ПАТ «Черкасиобленерго» з 15.11.2015 року по 15.12.2015 року було оголошено проведення творчого конкурсу «Мої батьки – ЕНЕРГЕТИКИ».

До участі в Конкурсі було представлено всього 39 робіт в чотирьох номінаціях: «Літературна», «Художня», «Декоративно-прикладне мистецтво», «Слова та мелодія Гімну Товариства».

Висловлюємо вдячність всім колегам за активність та небайдужість, чиї діти стали учасниками конкурсу. Окремі слова подяки просимо передати кожному маленькому таланту - учаснику конкурсу, за старанність, креативність та велике душевне тепло, яке було вкладено у запропоновані на конкурс твори.


Читати далі...

 

УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ КОНКУРС

Цілі та завданняконкурсу

- Сприяти ознайомленню дітей працівників Товариства з професією батьків, вихованню пошани та позитивного відношення до енергетичних спеціальностей, пробудженню цікавості, поваги та обізнаності в питаннях електроенергетики, виявленню творчих здібностей.  - Підвищення іміджу та статусу Товариства серед працівників колективу та їхніх родин, сприяння згуртованості команди, підвищення мотивації до роботи та особистісного розвитку.

Умови Конкурсу читати далі...

ЗНАЙОМСТВО З ПРОФЕСІЄЮ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЕНЕРГЕТИКІВ.

 8 жовтня 2015 року для учнів третього курсу групи ЕМС–1 ДНЗ «Черкаське вище професійне училище ім. Г.Ф. Короленка», які навчаються за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», було організовано урок–екскурсію до електропостачальної компанії ПАТ «Черкасиобленерго».

Під час екскурсії, яку провели провідні фахівці підприємства, в учнів була чудова можливість «доторкнутись» до історії енергетики черкаського краю, відчути масштабність її в сьогоденні та подивитися на майбутню професію зблизька й по-дорослому.

 Енергетики познайомили студентів з особливостями роботи Кол-центру Товариства та центральної диспетчерської. Майбутні електромонтери охоче спілкувались з фахівцями та задавали багато запитань. Досвідчені енергетики радо ділилися з молоддю своїми професійними знаннями, щирим патріотизмом, любов’ю та пошаною до професії.

Викладач електротехнічних дисциплін Тетяна Потягайло, на завершення уроку–екскурсії, підкреслила, що такі зустрічі для студентів дуже корисні, висловила надію на подальшу співпрацю. «Інтерактивна екскурсія дала учням практичний досвід, новий імпульс до навчання, а також подарувала позитивні емоції та чудові враження», - запевнила Тетяна Миколаївна.


                                                                     

Закрыть