Заголовок сторінки

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців

Шановний Споживач!

Структурні підрозділи ПАТ "Черкасиобленерго" розпочали роботу по узгодженню договірних величин споживання електричної енергії на 2016 рік.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до вимог розділу 4 Правил користування електричною енергією (ПКЕЕ) та умов Договору про постачання електричної енергії (Договір), для визначення договірних величин споживання електричної енергії на 2016 р., споживач повинен надати ПАТ "Черкасиобленерго" відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії (додаток №1 до Договору про постачання електричної енергії "Обсяги постачання електричної енергії споживачу та субспоживачу") на наступний рік не пізніше 15 жовтня 2015 року, вказавши при цьому, в обов'язковому порядку, найменування об'єктів з приєднаною потужністю 150 кВт і більше та обсяги очікуваного споживання по них.

У разі відхилення заявлених обсягів споживання електричної енергії на 2016р. від фактичного споживання 2015р. (з розбивкою по місяцях) більш ніж на 15%, в заяві споживача повинні міститися обґрунтування обсягів очікуваного споживання електричної енергії (п.4.2. ПКЕЕ).

Споживачі, які розраховуються за електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу, та споживачі постачальників за нерегульованим тарифом, електроустановки яких обладнані засобами диференційного (погодинного) обліку електричної енергії, додатково подають відомості про заявку величини споживання електричної потужності у години контролю максимального навантаження енергосистеми на відповідні розрахункові періоди.

У разі ненадання споживачем заявлених договірних величин споживання електричної енергії на 2016 рік у встановлений термін, розмір очікуваного споживання електричної енергії на 2016 рік установлюється ПАТ "Черкасиобленерго" за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах 2015 року.

Враховуючи вищезазначене, просимо Вас своєчасно надати до структурних підрозділів ПАТ "Черкасиобленерго" (за місцем надання звітів про використану електроенергію) відомості про розмір очікуваного споживання електричної енергії на 2016 рік.

Надаємо Вам для заповнення бланки Додатку №1 до Договору про постачання електричної енергії "Обсяги постачання електричної енергії споживачу та субспоживачу" на 2016 рік:

- для споживачів з приєднаною потужністю менше 150 кВт (завантажити зразок),

- для споживачів з приєднаною потужністю 150 кВт та більше (завантажити зразок),

- для споживачів з приєднаною потужністю 150 кВт і більше та які розраховуються за електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу (завантажити зразок).

Порядок коригування договірних величин споживання електричної енергії та нарахування двократної вартості за перевищення договірних величин споживання електроенергії

1. Коригування договірних величин споживання електричної енергії на поточний розрахунковий період проводиться за письмовим зверненням споживача за умов :

1.1. Надання листа на коригування не пізніше ніж за п'ять робочих днів до закінчення розрахункового періоду.

1.2. Виконання своїх зобов'язань щодо оплати електроенергії за договором про постачання електричної енергії.

1.3. Наявність коштів, сплачених за додатково заявлений обсяг електроенергії на поточному рахунку із спеціальним режимом використання ПАТ "Черкасиобленерго".

2. У разі не виконання споживачем вищезазначених умов споживачу направляється лист-відмова у коригуванні договірної величини споживання електричної енергії у розрахунковому періоді з подальшим застосуванням санкційзгідно ст. 26 Закону України "Про електроенергетику" у частині нарахування двократної вартості за перевищення договірної величини споживання електричної енергії у поточному розрахунковому періоді.

3. За додатковою інформацією звертатися у відділ договірних відносин ПАТ"Черкасиобленерго" за тел. (0472) 39-52-24.

Закрыть