Заголовок сторінки

Таке кулінарне свято 9 років попспіль організовують у Коростені на Житомирщині. 50 працівників ПАТ "Черкасиобленерго" відвідали захід за ініціативи профспілкового комітету підприємства. 

На заході місцеві господині та колективи підприємств і організацій дивували відівідувачів дерунами з м'ясом, грибами, шкварками. Також на фестивалі можна було посмакувати оригінальними поліськими дерунами, соціальними, депутатськими і навіть суші-дерунами.

Розважали гостей місцеві виконавці. Крім того, у рамках свята проходив масшабний ярмарок виробів народних майстів з усієї України. Енергетики також відвідали відомий військово-історичний комплекс "СКЕЛЯ". 

Поїздка стала справжінм подарунком для працівників підприємства, які останні півроку боролися за відновленян роботи товариства, перебували у стайках через заборгованість із заробітної плати. 

- Свято вдалося на славу, - говорить голова профспілкового комітету ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Чорний. - Усі працівники дуже задоволені й добре відпочили. На часі - підготовка до наступної поїздки, вже Черкащиною. 


Закрыть