Заголовок сторінки

Він мріяв стати енергетиком і став ним. Будував ГЕС, стояв біля витоків електрофікації. Більше 30-ти років у галузі, 26 - на посаді керівника Шполянського району електричних мереж. 5 вересня Андрій Тітко відсвяткував своє 90-річчя. Вітали ювіляра усім районом, адже Андрій Іванович не лише відомий енергетик, а й успішний підприємець та місцевий меценат. На свято прибули і представники ПАТ "Черкасиобленерго". 
 
За вагомий особистий внесок у розвиток енергетики краю, багаторічну сумлінну працю та активну громадську позицію голова профспілкового комітету підприємства вручив імениннику знак "Почесний енергетик ПАТ "Черкасиобленерго". До слова, такою нагородою торік відзначили ще 24-х працівників товариства. 

- Хочу від імені голови правління товариства Олега Самчука та майже чотирьохтисячного колективу привітати нашого шанованого ювіляра й побажати міцного здоров'я, успіху у подальших планах, - сказав голова профкому ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Чорний. - Хоч ми і не працювали разом, але завжди перетинаємося на заходах і в тих добрих справах, які робить Андрій Іванович. У нас є підшефна школа-інтернат: його можна часто там застати, він багато допомагає дітям. 

Андрій Тітко народився у с. Лихоліти Чорнобаївського району у багатодітній родині. Дитинство припало на роки Голодомору, підліткова пора - на роки Другої світової війни: 1942-го опинився у Німеччині на примусових роботах, а за два роки 17-тирічним юнаком пішов на фронт. 

Мирне життя пов'язало долю з енергетикою: спочатку працював майстром на Юрпільській ГЕС, потім - прорабом Звенигородського РЕМу та директором Шполянського. У ті роки, пригадує ювіляр, працювати було важко, але цікаво - бо все тільки починалося. Колеги знають, Андрій Іванович дбав не лише про виробничі показники, а й про людей. Так, ініціював будівництво житла для енергетиків, створив пасіку при підприємстві. У 70-ті Шполянський РЕМ був настільки успішним, що його досвід переймали підрозділи з усієї області. 

Нині Андрій Тітко має власний бізнес, допомагає людям. 

Живе і працює за принципом "Що віддаси - те й отримаєш".
Закрыть