Заголовок сторінки

Черкаські енергетики змагалися за кубок у турнірі з міні-футболу, присвяченому Дню захисника України. Участь у ньому взяли команди апарату управління підприємства та районів електромереж - Драбівського, Чорнобаївського, Канівського, Золотоніського, Черкаського міського та районного, Смілянського міського.

На підприємстві сформовані 15 команд з міні-футболу. Турнір проводять щороку з метою пропаганди здорового способу життя й спорту, зміцнення здоров’я працівників, збільшення продуктивності праці.Серед найсильніших – гравці Драбівського, Маньківського, Тальнівського, Черкаського РЕМів та апарату управління.

 Відкрили змагання голова правління Олег Самчук, голова профкому Олександр Чорний та головаобкомупрофспілкипрацівників енергетики та електротехнічної промисловостіОлександр Молдованов.


- Приємно, що серед наших працівників є ті, хто любить спорт, - сказав Олег Самчук.– Я впевнений, що ви зможете довести, що у Черкасах уміють і працювати, і грати в футбол. Тому бажаю показати кожній команді себе з кращої сторони й якісно представити місто на Чемпіонаті з аматорського міні-футболу серед енергетичних компаній, який відбудеться на Житомирщині – батьківщині торішніх переможців чемпіонату.


 

 


Крім того, Олег Самчук зазначив, що в період спортивних баталій триватимуть і баталії за заробітну плату і майбутнє підприємства.

- Ми відкриваємо змагання у непростий час, - додавОлександр Чорний. – Не так давно ми практично відвойовували своє право на заробітну плату і тільки завдяки вашим трудовим колективам ми спромоглися на неможливе – вся заборгованість була виплачена. Понад сто наших працівників були мобілізовані до лав Збройних Сил, частина стали учасниками бойових дій. Проте, переконаний, ми зможемо перемогти завдяки згуртованим діям.

 Цьогоріч гравцям запалу було не позичати. Команди показали високі результати під час гри. Особливо приємною і мотивуючою була підтримка уболівальників. Так, серед них найактивнішими виявилися колеги та близькі гравців команди Чорнобаївського РЕМу. Проте, найсильнішою у перший день змагань виявилася команда Черкаського міського району електромереж.
 

До фіналу турніру вийшли команди апарату управління, Чорнобаївського та Черкаського міського РЕМів. Наступні відбіркові змагання відбудуться 29 вересня в Умані, де гратимуть ще 7 команд.

 Команда-переможець цьогорічного турніру отримає перехідний кубок, призери – грамоти та медалі. Також будуть відзначені кращий воротар, гравець та «автор» кращого голу. Крім того, команди отримають премії на розвиток спортивного напрямку, закупівлі форми, інвентарю тощо.


У фіналі команди зустрінуться 13 жовтня.
Закрыть